Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miley Cyrus nem tervez jönni...

Miley Cyrus nem tervez jönni Magyarországra?

Figyelt kérdés
Egyre jobban halad be Európába (London-Párizs-Berlin). Jönni fog Budapestre is? Akár Miley akár Hannah-ként? Azért a Disney is már Csehországban és Szlovákiában tartott meghallgatásokat.
2009. okt. 27. 11:34
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
A déli alkeszp*csák homárok és én. Így jobban tetszik amikor először megláttam youtubeon azt hitem hogy egy vén anorexiás k*rva. Aztán rájöttem hogy hatalmas tehetség. De még mindig ott az első szabály: "Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!" Szóval. Nem emlékszem arra hogy azt kérdeztem volna hogy hermafrodita homoszexuális vagy nő lennék mert szeretem Miley Cyrust.
2009. nov. 10. 15:44
 22/32 anonim ***** válasza:
aztán ki a f@szt érdekel?;) Miley vagy ki a f@sz egy tehetségteen élősködő kis buz!. ha tehetném agyonlőném. nála még Hitler is jobb volt b@sszameg ;)
2009. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Én imádom Mileyt DE HITLERNÉL SENKI NEM LEHET JOBB!!!!!!!!!!!
2009. nov. 13. 14:03
 24/32 anonim ***** válasza:
imádjad.majd akkoris imádd mikor ne adj isten jön magyarországra és 20.000 FT lesz a jegy.. amiből ő majd shioppingolni meg nyaralni megy.. ;) Miley egy pitsa. aki halált érdmel. tudom hogy fáj az igazság..de el kell fogadni. :) Ez tény!
2009. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Na most már eltértünk a kérdéstől. Amúgy ár és érték két igen külön dolog. De a tehetséget meg kell fizetni
2009. nov. 13. 16:03
 26/32 anonim ***** válasza:
tehetséget?? jajj ne nevettes :D ha tehetséget akarsz hallani.. és olyanokat akik már igenis le tettek valamit az asztalra menj egy egy tankcsapda koncerte. Vagy Demjén Ferenc koncerte esetleg Hősök vagy valami.de ne egy ilyen nyápic pitsát hallgass. főleg fiú/férfi létedre. könyörgöm. hova fejlődik ez a viláág???
2009. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
44%
és ha shoppingra költi? az már az ő dolga...
2009. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Jah bocsánat nem tudtam hogy törvénybe van vésve hogy magyar férfi előadókat lehet csak bálványozni... -.-' te jó ég...
2009. nov. 14. 15:16
 29/32 anonim válasza:

remélem igen :)

(:

2009. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Én is remélem.
2009. dec. 25. 18:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!