Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha ismerném Justin Biebert,...

Ha ismerném Justin Biebert, jó 5let lenne meghívni pár napra Magyarországra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
de nem ismered és úgy sem jönne el, szóval kár ezen rágódnod. Főleg, hogy az a gyerek egy nagy 0 :)
2011. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát, elég sok ember nem bírja, úgyhogy jobb ha 50 testőrt is meghívnál:D
2011. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
hívd csak hozzám hagy "mutassak" be neki pár pankrációs mozdulatot az udvaron a földön hogy ne puhára essen :D.
2011. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
78%
ne hívd ide, megakarod öletni vagy mi?
2011. aug. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

ha a barátod lenne akkor biztos jönne.. de ez amugy hogy jött??


mellesleg az utálkozoknak... bocs, semmi, nem hinném hogy bármit is feltudnátok fogni, ha annyi eszetek van, hogy mást fikáztok.. ha nem érdekel szard le, és ne is nézzed, irogassál utána.. neki mindegy vagy. sikeres, milliók szeretik, rajonganak érte, pénze van, családja, egészsége... barátnője. és mondhatni, hogy igen csak jól él... annak a pénznek is összekellett valahogy jönnie... a szülei nem a gazdag sorból valóak.. akkor mégis értheti amit csinál..

2011. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze :) ! És sok embernek örömet okozhatnál pl nekem is és megmutatnánk hogy milyen vendégszerető a magyar nép és jól megdobálnánk tojással !!! :) :) :) Vagy paradicsommal akár kővel ami a kezünk ügyébe kerül .
2011. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem lenne jó ötlet, én ki nem állhatom...
2011. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legjobb ötlet..de akkor engem is hívj meg találkozni akarok vele..nagyon szeretem<3
2013. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És engem is <3 Bár nem hiszem hogy jó ötlet lenne mert nagyon sok utáló van itt sajnos :c De szívesen találkoznák vele :)
2014. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!