Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Selena Gomez vagy Miley Cyrus?

Selena Gomez vagy Miley Cyrus?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból. Nekem egyértelműen Miley, mert:

1. Szerintem a Hannah Montana sokkal eredetibb és aranyosabb volt, mint a Varázslók a Waverly (vagy milyen) helyről;

2. Miley fel meri vállalni magát a We Can't Stop-pal (a zene nagyon jó, de a klip egy kicsit erős), valamint az új hajával.

Habár Selena is kezd vadóc lenni, a Birthday című klipje kicsit durva.


Szerintetek? :)



2013. aug. 2. 23:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miley sokkal jobb! A hangja, a régi és az új stílusa is sokkal jobb, mint Selena stílusa volt valaha is!!! Annyira unom már Selena Gomezt. Most még, hogy tetszik a 6 éves korosztálytól ESETLEG a 15 éves korosztályig, még elvan valahogy, de majd ha megöregszik és már a kislányok sem lesznek rá kíváncsiak, akkor kíváncsi vagyok én, hogy majd milyen énekesnő lesz?!
2013. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
61%

Selena.

Ha másfél évvel ezzelőtt kérdezik akkor biztos Mileyt mondtam volna. Imádtam a dalait, de a mostani viselkedése szörnyű és ha ez nem lenne elég a We Can't Stop videoklipje még annál is rosszabb. Csak egy dolog rosszabb a klipnél. Maga a szám szövege. Viszont azt elismerem, hogy nagyon jó hangja van. Selenának viszont nincsenek botrányai és nagyon kedves a rajongóival is. A számai is nagyon tetszenek és szerintem színésznőnek is remek.

2013. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Selena legnagyobb alakítása a valóéletben van, nem a Disneyn!
2013. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

# 11

Hát nem tudom,Miley mintha kicsit más lenne nem?

[link]

2013. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen más, de ezt valaha tagadtam?!
2013. aug. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
miley:)****
2013. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
miley sokkal jobb :))) ***
2014. márc. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!