Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Selena Gomez vagy Miley Cyrus?

Selena Gomez vagy Miley Cyrus?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból. Nekem egyértelműen Miley, mert:

1. Szerintem a Hannah Montana sokkal eredetibb és aranyosabb volt, mint a Varázslók a Waverly (vagy milyen) helyről;

2. Miley fel meri vállalni magát a We Can't Stop-pal (a zene nagyon jó, de a klip egy kicsit erős), valamint az új hajával.

Habár Selena is kezd vadóc lenni, a Birthday című klipje kicsit durva.


Szerintetek? :)



2013. aug. 2. 23:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Nekem Miley!!!
2013. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Selena!!;D
2013. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

A Hanna Montana és a Varázslók a Waverly Placeről is egy-egy kritikán aluli selejt.

Selena Gomez a Who Says című számával lépett ki végérvényesen az ablakrepesztő Disney-p***ák (lásd Miley Cyrus, Demi Lovato stb) sorából.

A fent említett kettővel szemben neki van hangja, gyönyörű szép és a klipjei képi világát nem tölti ki a hatásvadászat, így nem is kérdés, hogy mellette teszem le a voksomat.

2013. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Selena
2013. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

Selena "Birthday című klipje"


Na már most két lehetőséget látok:


1. Te vagy az ORTT ügyvezető igazgatója és olyan durvának találtad, hogy azonnal cenzúra alá vontad.


2. Hülye vagy, mivel ilyen klip nem is létezik.


Nem akarok bakot lőni, de mintha a második valószínűbbnek tűnne :)

2013. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát szerintem te vagy a hülye, mert can olyan klip. Pff... Tudod, létezik videomegosztó, Youtube-nak hívják, írd be a keresőbe, hogy Selena Gomez-Birthday. Nem tudom, miért kell gyakorin névtelenül és arctalanul kötözködni... Ennyike.
2013. aug. 5. 12:56
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

Egyik se! ;)


Skillet,BT?FOB,TDG és egyéb ehhez hasonló zenék ;)


Tessék itt egy kis Skillet csak hogy tudd mi a jó: http://www.youtube.com/watch?v=AHzU-9iozmo


14/l

2013. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Selena
2013. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

Kennedy-nek teljesen igaza van.

Miley-nek alapból nem szeretem a számait, jellemre még kevésbé szeretem, a We can't stop klipp szerintem szörnyű, ahog a dal is.

Ezzel szemben Selena egy rendkívül kedves, jó hangú lány, akinek szinte minden számát szeretem, a klippjei is rendben vannak, nincsenek eltúlozva, pont jók.

Szóval szerintem minden szempontból Sel a jobb.

2013. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs a Selena Gomez Brithday számnak klippje az nem egy klipp hanem egy összeállítás.Mindegy hogy oda van-e írva hogy Offical Video mert nem vevos és nem selena töltötte fel.
2013. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!