Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 1D dolgok, kifejezések?

1D dolgok, kifejezések?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) DÌszìtek egy borítékot,ahhoz kellene pár ötlet. Rajzoltam és irkáltam rá dolgokat.(kanál,ír + angolzászló,batman,csoki,kakaó,subway,gitár,répa,superman,cica,disney,fagyi,csirke,teknős,pizza,converse,tükör,x factor,dj malik,dj payne,vas happenin?!,1D felirat,1 2 3 flick,megamind,shes mine,brilliam(es a tobbi ilyen)nando's,kevin:D) ilyenek. De kellene még pár dolog rá.ötletek ami kimaradt?:D hálás lennék. Ja és a nevük is rajta van persze:D azt nemtom hogy mért dekorálom ki,de egyszer még jòl jöhet:D hülyeségeket ne légyszi,de tudom hogy lesz pár idétlen komment:)

2013. júl. 21. 23:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ZAP, "Cat,i'm kitty cat. I dance-dance-dance and I dance-dance-dance", taco, tükör, csirkecomb/krumpli, Liam tetoválása, a fiúk aláírásának másolata :D
2013. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek:D a zeneik cimeta hatuljara irtam mivel egyre tobb lesz:DD
2013. aug. 11. 12:57
 13/15 anonim ***** válasza:
Ahh the light!!! :D
2013. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszi:D sajna már így is majdnem betelt,és még lesz egy cswomó dolog:D nem baj,amúgy már tudom,mit rakok bele:D a dalszövegeket:DDDD más nem jutott eszembe

köszi a válaszokat!(a normális válaszokat:))x

2013. aug. 23. 13:01
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt látom, hogy már régi a kérdés, de... Ott volt még a Terrrrrrence, A "Stop the traffic, let them trough.." meg a "Wich way I wanna go? Oh, there we go!" Aztán a "Will you marry me?" meg a "Simple, but effective!". Meg a személyes kedvencem:

"I've brought them down to the gym, no, not to Jim, he's a different guy!" :D Na mindegy, csak ennyi! :*

2015. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!