Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van olyan fiú aki szereti...

Van olyan fiú aki szereti Justin Bieber ZENÉJÉT?

Figyelt kérdés
Nem JB t! csak tetszenek a számai.
2013. júl. 20. 10:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nyilván nem az amerikai vígjátékok 99%-ában füveznek a feka rapperek. Nyilván te sem a médiában látod a nagyon menő fekákat a kilós aranylánccal a nyakukban. Öcsém, ha ez underground lenne, akkor még nem hallottál volna róla.
2013. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
49%
Az amerikai vigjatekokbol csak a regieket adjak de azokban az osszes ilyet elkapja Martin Lawrence vagy Will Smith...xdd de mivel talan ketto alam van ahol legalis amerikan belul is ezert nemhiszem jogy ezt nyomnak mindenhol hogy vegyel fuvet stb. :D a masik meg hogy kevesebb a karos hatasa mint az akoholnak;) persze mertekel. az megis legalis.. es a rap/hiphop es a hozza tartozo szubkult mindig is underground volt, az mas kerdes hogy egyes eloadok akkora sikereket ertek el hogy megjelentek a mediaban is.. de ez meg mindig csak amerika, ha magyarotstagon kotulnezel, at animal cannibalsen es a hosokon kivul nem fogsz latni rap zenei eloadokat mediaban. amerikaban is csak az uj hipster rapperekre jellemzo ez a nagy fuvezes. a regiek, oldschoolabb arcok mind azt mondjak hogy letettek, joltettek. de azt nem ertem, te mint mostani fiatalsagra hivatkoztal a korosztalyomra, de akkor te mennyivel vagy idosebb? ezt csak azert kerdezem, mert valahogy furcsa nekem hogy egy magas ertekrenddel rendelkezo, kulturalt, rendezett anyagi helyzetu 40-es ul a gyakori elott es justin bieberes kerdeseket olvasgat, aztan belekot.. pedig en egyenesen a kerdesre valaszoltam, nem offoltam:D es ameddig valaki nem probalt ki valamit addig elitelheti ugyan, de az nekem valahigy hiteltelen. ha nem tudod mi az amit elitelsz, miert iteled el?
2013. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%
huu hosszu lett. erre kulon kerdest kene kiirni "mit gondolsz az afroamerikaiak kenderfogyasztasa es a media kapcsolatarol?" cimmel ..xdd sikeresen par nap alatt visszahoztam magam 60%rol 64-re, de erzem hogy ennel a kerdesnel meg 60 ala is le fognak pontozni...:D mindegy is. az undergroundrol meg annyit, hogy en alaposan atolvastam a temakort es a szubkultura tortenelmet, de ezt te is elmondhatod magadrol, vagy inkabb te vagy az aki az egeszet az "amerikai vigjatekok nagymeno fekai" alapjan iteli meg? ;)
2013. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok, és egyébként nincs bajom a fűvel, nem kell megtéríteni. :) Csak nem értem, miért menő? Azért kell szívni, mert menő? Azt sem értem JB miért menő attól, hogy füvezik, meg néger rapperekkel lóg? JB egy termék, ahogy azok a feka rapperek is, akikkel feltételezem JB lóg. Bár nem vagyok otthon benne, de úgy adtad itt elő, hogy mekkora májer a csávó, mer' lóg a szájába a ganja. De tényleg eléggé OFF-ba mentünk el.
2013. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
akkor rosszul jott le amit irni akartam:D csak ugyebar mindenki melegezi stb.. na mar most az en felfogasomban a melegek altalaban szuk ruhakban jaro tobbnyire viszonylag egeszsegesen elo olyan emberek akik a sajat nemuket szeretik.. persze ez igy eleg sztereotipikus meg elnagyolt de nemez a lenyeg, hanem hogy jb mar jo ideje nem illik bele ebbe azok alapjan amiket csinal. mar nem az a cuki tinisztar a kislanyoknak cimezve akinek indult :D nyilvan o is no, idosebb lesz, valtozik. a fekakat meg amugy birom, valoszinuleg mert a zenejuket is, de itt pl nem csak a rapre gobdolok, hanem a raggae re is, a rasztafari vallasrol is most nemreg olvastam, es ugye a rastak maris egeszen mas kepet festenek mint a west coast gangster rapperek:D es igen szerintem is hagyjuk abba az offolast. (:
2013. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ja, akkor kissé félreértettek. Béke testvér! :) Off vége.
2013. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Utállom a zenéjét és magát JB-t is finoman fogalmazva nem kedvelem.

Szerintem túlságosan el van szállva magától.

2013. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok,de ki nem állhatom. Ha fiú lennék akkor,hogy utálnám...
2013. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy srácot aki szereti a zenéjét. 15 éves. (nem én xD)
2013. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
19%

Justin a legjobb énekes senki a nyomába nem érhet

16/f

2013. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!