Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Maclemore vs. Eminem vs....

Maclemore vs. Eminem vs. Flo-Rida vs. Pitbull?

Figyelt kérdés
Objektiven nézve,ki a legjobb a 4 rapper közül.

2013. júl. 19. 20:25
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Elnézést

Macklemore

2013. júl. 19. 20:29
 2/23 anonim ***** válasza:
Macklemore!!!!! <3 <3
2013. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Eminem. Nem is egy kategória a többivel. Macklemore mondjuk nem rossz de Eminem egész más szint. Flo Ridát és Pitbullt pedig a legnagyobb igyekezetem ellenére se tudom rappernek tekinteni.
2013. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Lord Keri ***** válasza:
90%

Macklemore és Flo Rida típkus divatzenészek!


Pitbull egy ripacs, semmit nem tud, csak összelopkod elfeledett zenéket, őt kifejezett rühellem.


Ezek közül egyedül Eminem számít rappernek így nálam ő a nyertes a felsorolásból, bár szerintem a rap igazából nem nála kezdődik, de ő legalább letett valamit a műfajban.

2013. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 unbelieveable ***** válasza:
90%

*köhömm* rapperek *köhömm*

szerintem is egyedül Eminem az, aki csinált valami egyedit

2013. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Egy ork ***** válasza:
100%

Eminem. 10 éves korom óta kedvenc rapperem, és az egyik kedvenc zenészem!

A Macklemoretól a Thrift Shop-ot hallottam, az bejött, de nem kapkodtam azután, hogy többet halljak tőle. Flo-Rida nem rapper, az valamilyen pop. Pitbull az meg kiszámítható, és nagyon egyhangúak a zenéi.

2013. júl. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Macklemore!:)
2013. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Eminemet sose szerettem. A szövegei jók voltak, csak az nem tetszett ahogy előadta. Flo Rida vagy Macklemore tetszik nekem inkább, bár az utóbbinak a régi számai nagyon nem jönnek be.
2013. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
egyik sem, talán eminem, egyébként kíváncsi vagyok, hogy hány számot ismertek tőle... kettőt?
2013. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37 Eminem dal van a mobilomon és még van néhány zenéje amit nem töltöttem le csak youtube-on szoktam hallgatni. Akárhogy számolom ez több mint kettő.
2013. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!