Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Niall központú One Direction...

Niall központú One Direction fanfic-eket tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] Ez az én fanfic-om :)
2013. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
[link] :)) ez az enyém, nézz be nyugodtan, illetve hamarosan kezdem az újat is, [link] :)
2013. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 r2d3 ***** válasza:

Jaj, úgy bírom, hogy manapság mindenki ír, csak éppen egy mondatot nem tud leírni normálisan, megfelelően magyarul.

Központozásról hallottatok már, előttem saját fanfictiont ajánlgató válas

2013. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 r2d3 ***** válasza:
100%

Jaj, úgy bírom, hogy manapság mindenki ír, csak éppen egy mondatot nem tud leírni normálisan, megfelelően magyarul.

Központozásról hallottatok már, előttem saját fanfictiont ajánlgató válaszolók? Mert fél pillanat alatt elment a kedvem az egész történettől.


Kedves kérdező! Nézz körbe nagyobb fanfictionös oldalakon, pl. a Merengőn is van real person fic részleg, és ott biztos, hogy minőségi, helyesírásilag és tartalmilag is nagyon jó történeteket fogsz találni. A blogos ficektől meg óvakodj, mert akik oda írnak, 90%-ban nem tudnak leírni egy értelmes magyar mondatot, nem ismerik a vesszőket, gyenge a szókincsük, és egy épkézláb párbeszédet nem tudnak összekaparni.


Még mielőtt dobálózni kezdenének az előttem szólók, régebben komoly fanfices karrierem volt, de beleuntam az írásba.

2013. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2013. júl. 8. 08:58
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] Helló! Niall központú, nagyon jó blog. Kicsit sem összecsapott, szókincs rendben van, helyesírás is. AZ alapsztori meg még rátesz egy lapáttal. Nem tudom ki írja, de nekem elsőre elnyerte a tetszésemet. Mindenképp nézz be!
2013. júl. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 directioner00 válasza:

[link] ez az én blogom :)

[link] ezt az egyik barátnőmmel írom :)

[link] és nekem ez az egyik kedvenc Niallös blogom :) szerintem nagyon szép :)

2013. júl. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves r2d3 !

Igen, egyetértek abban, hogy manapság rengetegen elkezdenek fanfictionöket írni, egyenesen a halálom, amikor a 12 évesek +18-as blogot vezetnek. De sokan vannak, akik azért kezdenek el írni, mert ebben jól érzik magukat, ez a hobbijuk. Személy szerint beismerem, sablonblogom van, igen, nem biztos, hogy jó a fogalmazásom, és hiba is van benne, de tudod miért írok? Mert engem ez megnyugtat. Nem készülök könyvet kiadni, de megtaláltam azt, amiben jól érzem magam. Lehet, hogy úgy gondolod nincs se eleje, se veleje a történeteimnek, de nem tetszhet mindenkinek. :) 15 éves létemre nem érzem úgy, hogy kötelességem lenne úgy írni, mint egy 20 éves, még rengeteget kell fejlődnöm, és nem tervezem, hogy könyvet akarnék kiadni. A blogaimat azért vezetem, mert egy: amint említettem megnyugtat az írás, kettő: nagyon szeretem a One Directiont, három: Niallös blog egyre kevesebb van.

Szerintem mindenkinek joga van hozzá, hogy azt tegye, amit szeret. Ha egy tegyük fel 11 éves személy elkezd írni egy történetet, fanfctiont, miért ne tehetné? Senki sem úgy születik, hogy tökéletes. Valahol el kell kezdeni. Ki tudja? Lehet, hogy 10 év múlva világszerte híres író lesz belőle. Senki sem úgy kezdi az írást, hogy tökéletesen fogalmaz, hiba nélkül ír, a fantáziája határtalan. De idő után mindenki fejlődik.

Ne támadásnak vedd ezt, amit írtam, ez csak az én véleményem. :)

2013. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!