Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nagy One Direction rajongók!...

Nagy One Direction rajongók! Miért szeretik annyira nagyon a bandát?

Figyelt kérdés
Azokra vagyok kíváncsi akik tényleg óriási fanok, és bármit megtennének azért hogy láthassák őket.

2013. jún. 4. 18:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
egyszerű kérdés...azért szeretjük mer mindegyik helyes és a zene a mit játszanak az fülbemászó..remélem megérted..
2013. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
megértem :D köszi a választ!
2013. jún. 5. 18:54
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Mert imádnivalóan aranyosak, és tehetségesek! Meg jótékonykodnak is *.* ^^
2013. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Mert képesek önmagukat adni a koncerteken, az interiwereken, és emellett tudnak komolyak is lenni. A hangjuk óriási, a kinézetük is az és csak dob egyet a dolgon, hogy jótékonykodnak is. Valamint, hogy a "forever young" élet stílusban élnek.
2013. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%
Én azért nem vagyok hű de óriási fán, de tényleg nagyon szeretem őket.:) igazából szerintem igenis jó hangjuk van, tehetségesek, tényleg nem szineszkednek, hanem magukat adják. Ja és nem szálltak el maguktól. Az hogy tényleg helyesek csak sok sok plussz pont, de nem ez az elsődleges dolog, amiért szeretem őket :)
2013. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

Hát mert ocsmányság mindegyik,zenéjük a kukába való,csupa megcsinált üres alakok,semmi valódival,csórnak mint az őrült,klipet,dallamot,szöveget.

Imádom őket,ezekért :"D

2013. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt is aki szereti őket, és azt is aki nem :) még is csak egy vélemény!
2013. jún. 13. 14:02
 8/20 anonim ***** válasza:
így van. én nem az, hogy nem szeretem őket. nem ismerem őket...és ez a fő dolog. számomra az nem lehet valaki, akinek soha nem voltam még a koncertjén. sokan itt úgy alkotnak véleményt, mintha ismernék őket. engem ez zavar főként. itthon is van jópár zenekar. valakinek fél éve folyamatosan a koncertjére járok, akár hetente, két turnét végignyomtam velük, róluk tudok alkotni véleményt, vagy megvédeni őket, mert van róluk egy képem.
2013. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%

mert jól néznek ki.

játszhatnák a világ leggagyibb zenéjüket nekik az is jó lenne, csak lássák a *helyes pofikájukat*.

szóval ez már rég nem a zenéről szól. ezért fognak hamar eltűnni

2013. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ahogy a normális válaszolók írták előttem, mert jótékonykodnak, tetszik a zenéjük, segítenek a szegény gyerekeken is, nem szállnak el maguktól, és jószívűek. plusz még a fiúk is helyesek.
2013. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!