Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A twitter-en valóban a sztárok...

A twitter-en valóban a sztárokkal lehet csevegni/twittelni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy akinél a kék pipa ott van a profiljánál, az valóban az a személy,aki regisztrálva van azon a néven. Kérdés, hogy ezeknek a sztároknak van idejük twittelgetni, vagy valaki más tartja karban helyettük a twitter oldalukat?

2013. máj. 26. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ők szoktak írogatni, nem hiszem, hogy a Twitterjüket valami mananger csinálná.:) de az a baj, hogy a hírességek annyi tweet-et kapnak egy nap, hogy lehetetlen mindegyikre válaszolni, biztos átfutják néha őket, mikor unatkoznak, de nagy szerencse kell, hogy pont meglássák a tied és pont a tiédre akarjanak válaszolni.:/ melyik sztárra gondolsz amúgy pontosan?:)
2013. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, írtam privátot.
2013. máj. 26. 22:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akik saját maguk kezelik a saját profiljukat, és vannak olyanok, akiknél ezt valaki más végzi. Nyilvánvalóan ott promóciós tevékenység a cél. Akik maguk használják, ott egyszerű helyzetjelentést vagy véleménynyilvánítást olvashatsz, ami az ő életüket érinti, illetve a világról alkotott véleményüket (hű, de szépen megfogalmaztam XD). Más kérdés, hogy a munkájukat segítve, azért ők is posztolnak promós tweeteket, ezzel nincs is baj. De tény, hogy ne várj választ tőlük, mert ahogy fentebb is írták, napi több száz üzenetet kapnak, és nem állnak neki mindegyikre válaszolni. Vannak olyan jó fejek is, akik olvassák őket és egy-egy nekik tetsző dologra válaszolnak. De hogy pont a tiédet szúrják ki, ahhoz vagy nagyon szerencsésnek kell lenned, vagy nagyon elszántan kell küldözgetned az üzeneteket. :)
2013. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát jah, sőt valahol közösen szokták. de a twittert igazán csak tényleg helyzetjelentésre használják, nem beszélgetésre.
2013. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze, ezért mondtam, hogy vannak olyan jó fejek köztük. Nem azt mondtam, hogy mindenki az! :D
2013. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem egyszer Steiner Kristóf és Matthew Gray Gubler (Gyilkos elmék Reid-je) visszaírt:)
2013. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kristóf azért nem akkora sztár... mármint a magyaroknak azért nagyságrendekkel kevesebb követőjük van, mint a külföldieknek.


MGG? *____* Oké, most fangirlmomentem volt... Igen, ő cuki és tutira ő vezeti a saját twitterét :)))


(#3 és #5 voltam :D)

2013. jún. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

tudom h Kristóf nem sztár, de híresség és én kedvelem :)


MGG meg a NR 1. Twitteren nekem is :))

2013. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem állítottam, hogy nem kedveled, nekem is szimpi, más kérdés, hogy nem követem. Mindössze arról van szó, hogy egy magyartól könnyebben csikarhatsz ki választ, mint egy olyantól, akinek több százezer követője van és percenként több tucat tweetet kap. :)
2013. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

És az miért van,hogy nem látszik a tweetem,amit egy sztárnak írtam?

2013. jún. 3. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!