Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti szeretitek Lana Del Rey-t?...

Ti szeretitek Lana Del Rey-t? És mért igen és mért nem?

Figyelt kérdés
Csak ilyen felmérést végeznék ha szabad, mindenki válaszoljon.

2013. máj. 16. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tetszik a hangja és a zenék hangulata. Szeretem.
2013. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Ma indult a kategória, de máris szétoffoljátok.


Ez a kérdés a szórakozás kategóriába való.

2013. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jaj nem mindegy?-.-
2013. máj. 16. 17:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a legnagyobb rajongója, de szerintem nem rossz. A legtöbb mai énekesnőhöz képest különleges. Mondjuk elég nyomasztóak a zenéi, szóval egyhuzamban sokáig nem igazán bírom hallgatni.
2013. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem ő a kedvencem, de azt elismerem, hogy van néhány jó száma. Amit meg még szeretek benne, hogy egyszer sem láttam, hogy nagyon utánozna valakit, vagy esetleg elkezdene ribisedni.
2013. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. máj. 17. 18:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Nem ismerem sok számát, de amit a rádiókban szoktak adni, az iszonyat depresszív számomra.
2013. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is van benne valami komorság, depresszió és háátá nem jön be. Különleges, ez tény, de nyomasztó.
2013. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a zenéit. Olyan depis hangulatom lesz tőle. Az olyan zenéket szeretem, amik felvidítanak, felpörgetnek :) nem jön be a stílus
2013. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

anya is mindig azt mondja,ha meghallja, hogy LDR-t hallgatok, hogy be fogok tőle depizni előbb-utóbb,de hatalmas rajongója vagyok Lanának és a zenéjének!! Eleinte nem volt szimpi a csaj,aztán egyre inkább azzá vált, utánajártam az életútjának, karrierének, azóta az egyik legnagyobb ikon és példakép előttem!

Imádom szinte az összes számát, a szöveget is mindig át tudom helyezni a saját életembe. Sok rossz pillanatomon segített át, hogy Lana zenéjét hallgattam, úgyhogy semmi negatívat nem tudok mondani róla, csak isteníteni tudom!!!

Queen Lana.<3

2013. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!