Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti miért nem szeretite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miért nem szeretitek ha páratok fogyaszt alkoholt, vagy néha berúg?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 23:25
 1/7 A kérdező kommentje:
*Párotok*
2013. máj. 15. 23:26
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi probléma nincs. Egészségére. VISZONT, ha emiatt agresszívan, közönségesen, rám nézve megalázóan viselkedne... na akkor probléma lenne, hogy iszik.

22/L

2013. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint nem zavar, ha a pasim iszik. Viszont sok ember kivetkőzik magából az alkohol hatására, tehát tényleg vannak olyan emberek, akiknek nem kéne túlzásba vinniük. Ez nem fiú-lány, hanem ember kérdés. Én szerencsés vagyok, de ismerek olyat, aki totál bunkó lesz az alkoholtól... hát nem csodálom, hogy ez zavarja a párját. Szerintem nem az alkohollal van a gond, hanem azzal, hogy sok ember nem tudja, hol a határ. 26N
2013. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, mert tényleg csak néha rúg be, és akkor általában tündérrészeg szokott lenni.:)
2013. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert nem szeretek részeg lenni..
2013. máj. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert én sem iszom és undorodom a részegektől, személy szerint sosem bírnék arra a szintre süllyedni. Odáig viszont nincs baj, ha csak alkalom adtán iszik és mértékkel (csak semmi berúgás). 22L
2013. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Antihater ***** válasza:

Nem elég egyértelmű a kérdés...


A, napi szinten iszik és hetente 1-2x berúg

B, heti szinten iszik és havi 1-2x berúg

C, havi szinten iszik és évent 1-2x berúg?


A - durva alkoholizmus, 15 éven belül várható a testi és szellemi leépülés (konkrétan annyi agysejt pusztul el, hogy lötyög az alkoholisták agya a koponyában, centik kopnak le az agykéregből), hagy ne részletezzem innentől, hogy miért nem szeretik a nők...

B - bármikor átfordulthat A-ba, de még menthető

C - mi a probléma?

2013. máj. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!