Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi olyan szép és különleges...

Mi olyan szép és különleges Emma Watsonban?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy bennem van a hiba de én egyáltalán nem látom őt szépnek... sőt inkább férfias arcúnak. Pláne így rövid hajjal. Pl. ott van Nina Dobrev, szerintem ő szebb nála, mégsem annyira felkapott...

A félreértések elkerülése végett; nem szarkazmusból csak kíváncsiságból kérdezem. :) Érdekelne hogy miért.


2013. máj. 7. 12:59
 1/4 anonim válasza:
A sok pénz amit a harry potter filmekért kapott.
2013. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont az "egyszerűsége" tetszik!
2013. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem az arca egész szabályos, szép fitos orra van meg olyan meleg ,sugárzó szemei + karakteres formás szemöldökei, na ez így mind egy arcon széppé teszi (legalábbis nekem ez a véleményem:)
2013. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is furának találom, hogy annyian egyenesen a világ legszebb színésznői között emlegetik. Számomra csinos arcú és hozzá még értelmes arcú is (mert sok csinos arcú de ostoba összbenyomást keltő arcú nő van, akik emiatt veszítenek is számomra a szépségükből), de nagyon sok sokkal szebb van nála, köztük jópár olyannal, akiket sajnos nem kaptak fel ennyire.
2013. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!