Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudnátok, segíteni? One...

Directioner00 kérdése:

Tudnátok, segíteni? One Directionről van szó, többi lent.

Figyelt kérdés
A Claire's-ben vettem egy One Directionos képeslapot. Az elején értjük, amikor azt mondják, hogy "This is Liam, I'm Harry, I'm Zayn, I'm Niall and I'm Louis, and we are One Direction". Csak azt nem, hogy mi mondanak azután. Valaki tudna segíteni? Előre is köszi :))
2013. ápr. 24. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
És mi vagyunk a One Direction !
2013. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jesszus :D remélem más nyelvet tanulsz ha már angolt nem... :DD
2013. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló! Most miért kell lefikáznod azt aki nem tud angolul? Te jobban tudsz? Lehet hogy egyszerűen még fiatal, vagy más nyelvet tanul...
2013. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: Azt értem, hogy We are One Direction, meg ezek, amiket leírtam.

2. válaszoló: Konkrétan a legutolsó mondatot nem értem, hogy mit jelent... wishing you a happy birthday, hope you have a great day... ez így megvan, csak a leutolsó nem... sajnálom, hogy 13 évesen nem beszélek tökéletesen angolul...

2013. ápr. 25. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:

wishing you a happy birthday, hope you have a great day...

ha erre gondolsz amit nem értesz az azt jelenti hogy: Boldog születésnapot kivánok remélem nagy nap ez neked. ezt jelenti...

Amúgy meg nem értetted az iróniát de most már mindegy :)

2013. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy hallgass getto rappet 3 hónap után úgy fogod vágni az angolt mint a sicc :DD
2013. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt még értem, hogy wishing you a happy birthday, meg ezek, nekem csak a legutolsó mondattal van gondom. Abból nem értek egy szót sem. Az egyik barátnőmmel gondolkodtunk rajta, de fogalmunk sincs, hogy mit modanak :P Azért köszönöm :)
2013. ápr. 28. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Baz írd már le mit nem értesz :DD
2013. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!