Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Igaz lehet az hogy selena...

Igaz lehet az hogy selena gomez biszexuális?

Figyelt kérdés
ha igen akkor vannak róla képek a neten ahogy más lányokal csinálja?

2013. ápr. 15. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom gondoltad-e de a magánélet általában a 4 fal közt zajlik...

Ráadásul láttad már,milyen csúnya?

A feje még rendben,de a teste...Mint egy 10 éves anorexiás kislány.

2013. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
68%

hát ez meg ki a t*kömet érdekel? :D

photoshop. vágd ki az arcát, tedd át leszbi lányok fényképére és kész :) a feje ott lesz, a teste meg... még lehet hogy jobb is mint eredetileg :)

2013. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Első, köszönjük, senki nem kíváncsi a féltékenységi rohamodra. Az evési zavarokkal meg ne viccelődj, mert rohadt gusztustalan és gyökér dolog. Lehet, hogy szerinted Selena Gomez szarul néz ki, de most mindenki azt gondolja, hogy te meg egy idióta vagy.


Én nem tudok arról, hogy biszexuális lenne. Ezt hol olvastad?

2013. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Minden csaj biszexuális, csak elnyomják vagy tagadja, de eddig NEM volt olyan női ismerősöm aki nem egy csajt választana egy neki nem tetsző pasi helyett ha csókról van szó. Arról ne is beszéljünk, hogy jópárukat láttam lánnyal smárolni élőben az orrom előtt 5 CENTIVEL.
2013. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
60%

5 nap alatt ez a 5. selena gomezos kérdés ha jól számoltam


ez a csaj se nem annyira bombázó és a teste borzalom


menjen már el egyszer kur.vázni az aki ilyenre van ráálva hogy lássa milyen egy munkás női test

2013. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

"Minden csaj biszexuális, csak elnyomják vagy tagadja, de eddig NEM volt olyan női ismerősöm aki nem egy csajt választana egy neki nem tetsző pasi helyett ha csókról van szó. Arról ne is beszéljünk, hogy jópárukat láttam lánnyal smárolni élőben az orrom előtt 5 CENTIVEL."


A magad nevében beszélj kérlek,mert most OLTÁRI NAGY baromságot mondtál. Rengeteg nő kikérné magának.Az meg hogy valaki inkább egy szép,igényes külsejű embert szívesebben csókolna meg,mint mondjuk egy büdös csövest az érthető.


"Az evési zavarokkal meg ne viccelődj, mert rohadt gusztustalan és gyökér dolog"


Szegény milliomos Gomezke most biztosan az ágyán bőg,mert a csúnya első válaszoló kimondta a véleményét.


"Lehet, hogy szerinted Selena Gomez szarul néz ki, de most mindenki azt gondolja, hogy te meg egy idióta vagy.


Mellényúltál.Én például nem gondolom ezt róla,viszont rólad...

2013. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok megint.3as: Érdekes lenne egy "féltékenységi roham" egy pasitól...Ez meg nem vicc,tényleg úgy néz ki,mint aki beteg...
2013. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, pedig lány vagyok! És féltékeny sem vagyok! Ha valakinek valaki nem tetszik , akkor féltékeny? Hát nálam ez nem így megy,sőt szerintem a legtöbbünknél nem! A másik válaszolóra pedig annyit, hogy egy kicsit sem érzem magam biszexuálisnek és egy kicsit sem érzem úgy, hogy ezt valaha is elnyomtam volna! És előre is elnézést kérek, de szerintem is, olyan a teste, mint egy 10 év körüli kislánynek. (és még abból a fajtából, ami nagyon sovány-csak, hogy ne étkezési zavarnak nevezzük). Nekem különben a fej sem "gyönyörű".
2013. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!