Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lefordija valaki, hogy mint...

Lefordija valaki, hogy mint mond Palvin Barbara?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Fuss neki ennek a kerdesnek meg egyszer szerintem.
2013. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Le tudja valaki forditani amit Palvin Barbara mond : http://www.youtube.com/watch?v=v-vVddjqPyU
2013. ápr. 8. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, én megpróbálhatom...:) Láttam már ezt a videót párszor, de még nem vagyok tökéletes angolból, meg a kiejtése miatt nem biztos, hogy értek mindent, na amiket értek azt leírom... :)



-Barbara Palvin vagyok, Magyarországról származom, és itt vagyunk (valamilyen show-nak) a kulisszái mögött, és nagyon izgatott vagyok. Benne voltam a Chinese Vogue-ban, Italian Vogue-ban, a Tokio Numero-ban, az Officiel-ben (ezek magazin nevek amikben már szerepelt).


-Az első show-m múlt héten volt, a Prada-nál,nagyon ideges voltam előtte, el sem hiszed mennyire,de azért elég klassz volt. Nagyon élveztem.


-Amikor Magyarországon voltam, és sétáltam az utcán, egy srác odajött és megkérdezte hogy akarok-e modell lenni, én meg: Persze, természetesen, miért ne?

A barátaim mindig mellettem vannak, és mondják, hogy örülnek a sikereimnek. A családomnak is tetszik ez. Ja, és anyukám mindig velem van. Ő most is itt van, ezen a bemutatón. Ez most amúgy a negyedik show-m, de az első ennél az ügynökségnél. (itt most megint mondja a nevét ennek a rendezvénynek, csak nem értem :S Bocsi...)

-A kinézetem itt eléggé természetes, a smink nagyjából annyiból áll, hogy a szememen van szemhéjfesték, a ruha pedig nagyon csinos, virágok és rózsák vannak rajta és rózsaszín is, úgyhogy nagyon szép.


-Itt kérdezik tőle, hogy ki a kedvenc szupermodellje:Az első talán Natalia Vodianova, mert nagyon sok ember azt mondja, hogy úgy nézek ki mint ő, és megnéztem őt az interneten és "szerelmes lettem belé". A másik pedig Kate Moss, mert ő még tőlem is alacsonyabb...

-Milyen volt sétálni a kifutón?: Nem is tudom neked elmondani...olyan mintha a mennyországban lennél, nagyon gyönyörű volt. Ki kell próbálnod, hogy megtudd.

-Oké...most mennem kell, szia.



Ennyi...:) Ennyire tellett tőlem, bocsi ha néhol hülyén írtam le. De ezeket mondja nagyjából amiket leírtam. :)

2013. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!