Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Palvin Barbara...

Szerintetek Palvin Barbara nem beképzelt?

Figyelt kérdés
Nem irigységből kérdezem,nagyon szép lány meg minden,de ahogy az interjúkat néztem,a beszédéből valahogy ez jött le.Másnak nem??
2012. jún. 26. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
de igen. nekemis feltunt mar,hogy eleg bekepzelt.minden elismeresem az ove mert ilyen fiatal es sokmindent letett mar az asztalra, de sokkal kedvelhetobb lenne ha kozvetlenebb lenne.(sajat velemeny)
2012. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy ember folyamatosan pozitív visszajelzéseket kap mondjuk a külsejéről akkor egy idő után hajlamos elhinni magáról, hogy ő tényleg ennyire csodálatos.

De ennek az ellentéte is ugyanúgy igaz, mert ha valaki mindig azt hallja másoktól, hogy mekkora lúzer, nem jó semmire, akkor egy idő után ezt is fogja magáról gondolni.

Most hallottam a hölgyről először, amikor elolvastam a kérdésedet, megnéztem vele pár interjút, nekem annyira nem tűnt nagyképűnek, inkább egy olyan embert láttam aki elégedett és örül a sikereinek. A barátja meg kimondottan szerénynek tűnt.

Lehet hogy valamilyen szinten nagyképűbb lett, de ez betudható annak, hogy a fiatal kora miatt még nem tudja megfelelően kezelni a hirtelen jött sikert.

2012. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem ő már az a típus, akinek van mire beképzeltnek lenni.
2012. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
szerintem nem beképzelt, lehet hogy pár interjúban kicsit "magától elszállva" beszélt (ő is lehet rossz passzban stb.), de amúgy szerintem nem nagyképű :)
2012. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
92%
egy alap beképzeltség ezen a szinte "kötelező". milyen magabiztos modellt várnánk a kifutókról és a címlapokról, ha csak szerényen és félősen bólintgatna és cincogna az interjúkban? igaz, néhány interjúban tényleg első benyomásunk az "még egy beképzelt modellecske" lehet, de sikereire és korára nézve van mire. de néha talán tényleg elszáll magától, de mindenkinek vannak ilyen pillanatai, attól, hogy még a kamera ezt nem örökíti meg az utókornak.
2012. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg gyönyörű, és nem beképzelt... Akkor még nem láttad azokat, akik a tévében szerepelnek. Barbi nagyon okos, inkább csak céltudatos, vagy törekvő.
2012. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én vegyes véleménnyel vagyk róla..


Néha tényleg kicsit gyerekesnek és beképzeltnek tűnik.

Bizonyos esetekben azt érzem hogy sokkal éretlenebb a koránál, máskor meg hogy pont azt, hogy már igazi komoly nő.

Az tény h fantasztikus amit eddig elért. Ja és sztem is gyönyörű..


Mondjuk azt nem szeretem mikot a jövőbeni színészi, énekesi terveiről álmodozik. Jobban tenné ha egy normális szakmával alapozná meg a jövőjét.. Amikor már esetleg nem lesz modell. De az még soká lesz.

2012. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Én azt nem szeretem benne, hogy folyton csücsörít!! Annyira természetellenes lesz tőle.

Nem lenne erre az erőltetett arcmimikára szüksége, csodálatos arca és szája van.


Amúgy elképesztően szép.

2012. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon szép és elkell ismerni, hogy sok mindent letett az asztalra pedig nagyon fiatal. de szerintem az angol tudását kicsit frissíthetné, egy két szinonímával feldobhatná a szókincsét
2012. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem se beképzelt, ha iylenekre gondolsz h egyik interjúban kérdezték tőle h büszke magára, ő azt mondta h igen.

ez nem beképzeltség, egyértelmű h büszke magára, mindenki azt lenne a helyében, akkor miért mondaná, hogy nem az?

2012. dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!