Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért gondolják azt olyan...

Miért gondolják azt olyan sokan Muri Enikőről, hogy beképzelt?

Figyelt kérdés

Én már háromszor is találkoztam vele, nagyon kedves volt, vidám és közvetlen. Nagyon jól el lehet vele beszélgetni. Szerintem az emberek csak azért hiszik azt, hogy beképzelt, mert magabiztos, és tudja magáról, hogy jó. Viszont sose dicsekszik ezzel. Legyen olyan, mint Szíj Melinda, és sírjon előadás után?

Nektek mi a véleményetek?



2012. jún. 20. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szimpatikus. Erőltetett a viselkedése.
2012. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert az
2012. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Látom nem olvastátok el a kérdést :)
2012. jún. 23. 12:07
 4/6 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
azt nem tudom, de lehúznám Róla szivesen a kis bugyikáját, sőt még meg is nyalnám ott lenn hogy neki is jó legyen. A bokályánál kezdeném lágy érintésekkel, lábszár és combbelső lágy csókolgatásával folytatnám, majd lassan lehúznám a nemrég említett kis bugyikáját és benyalnék, miután elkezdett élvezni bedobnám a dákóm és oda-vissza oda-vissza oda-vissza... a behatolás közben a nyelvem hegyével az arcát nyaldosnám és a fülébe csókolnék nyálasat és cuppanósat
2013. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fene tudja, talán irigység, nem tudom.

Én is találkoztam már vele, nem is egyszer, mert ő gyakran fellép a Madáchba, én meg ott dolgozom kisegítőként van amikor minden nap összefutok vele, első pár alkalommal nem mertem leszólítani csak köszöntünk egymásnak, de mindig mosolyogva köszönt nekem, de volt alkalom amikor tudtunk beszélni, és valóban nem beképzelt, de tudja magáról hogy jól csinálja a dolgokat, és sokan sajnos valószínű azért gondolják beképzeltnek, mert nem képesek különbséget tenni a két dolog közt.

Elején én is azt hittem hogy beképzelt hogy ilyen sokra vitte és elvan szállva magától, mert bevallom őszintén, nem követtem őt, és a róla kapcsolatos híreket sem olvastam el, mert más dolgom is volt mint ezzel foglalkozni.

De aki már tényleg találkozott vele és beszélt már vele 2 mondatnál többet az ha nem teljesen idióta leveszi hogy Enikő nem beképzelt és tudja hogy mit csinál, és hogy jó benne.

Én örülök hogy ilyen magabiztos, és gyakorlatilag már ismerősöm is, még a kapcsolatot is tartjuk időnként, bár nagyon elfoglalt az tény de van amikor ír 1-1 emailt és érdeklődik irántam, és én is kérdezgetek tőle sok mindent.

Múlthéten is találkoztam vele, bár akkor valóban sok volt a dolga mert nem nagyon tudtunk jókat beszélgetni, de valóban életvidám, közvetlen, és barátságos, és ezt kevés celeb társa mondhatja el magáról sajnos.

2013. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem beképzelt.Nagyon kedves lány.Tudja magáról,hogy jó.És tudja,hogy van sikere.De mindig azt mondja,hogy a rajongóinak köszönheti,meg nélkülük nem sikerült volna.És ha beképzelt lenne biztos nem mondaná.És van Enikő és a celebek között egy nagy különbség,az,hogy ő nem celeb,hanem egy tehetség.(Egyébként én is Enikő fan vagyok :D )
2013. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!