Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gondolják, hogy beképzel...

Miért gondolják, hogy beképzelt vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon félénk voltam, nehezen teremtek kapcsolatot, van jó adag kisebbségi érzésem is, de kedves vagyok az emberekkel, meg mosolygok, ilyesmi. Nem sok vizet zavarok, sokszor észre sem vesznek, ezért nagyon furcsa számomra, hogy több helyről visszahallottam, hogy beképzeltnek, nagyképűnek tartanak. Ez hogyan lehetséges, hiszen belülről egyáltalán nem így érzem.
2010. jún. 11. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet olyan a megjelenésed/tartásod amiről ez jön le nekik.
2010. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallgatag emberről nem tudja a környezete, hogy mit gondol, mi a véleménye, hogy vélekedik róluk. Sokszor emiatt a távolságtartást lekezelő magatartásként értékelik.
2010. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki ilyet pletykál, abból látszik, hogy nem ismer téged, mert ha ismerne, akkor tudná, milyen a valódi személyiséged. Sajnos van ilyen.... rólam egy tanárom mondta azt, hogy sunyi vagyok, mert nem nézek más szemébe... addig észre se vettem :) de hát ez van. Azért ne ess pánikba.
2010. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Féltékenyek rád:D
2010. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"A molnár, a fia, meg a szamár" effektus. Az emberek mondanak mindenfélét. Olyan, mint valami nagy sorsolás. Amit te érzel magadról, az már stabilabb, nem?
2010. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is több lány mondta, hogy mielőtt összebarátkoztunk volna, kifejezetten utált, mert olyan beképzeltnek hittek. Aztán szép lassan megismertek és akkor rájöttek, hogy nem beképzeltség, hanem félénkség miatt vagyok annyira zárkózott. Azóta sem tudom, ezt mire alapozták, én és a beképzeltség, muhaha
2010. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csendesebb, visszahúzódóbb.


Rólam is sokan mondták már, hogy milyen beképzelt vagyok, meg a többieket lenézem, felsőbbrendűnek hiszem magam, pedig nagyon nem így van :S

2010. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lám, lassan klubot nyithatnánk :)
2010. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van aki egyszerűen beképzeltnek látszik,ilyen az arcszerkezete vagy a gesztusai....rólam is ezt hitték régen...de egy ideje már nincs igy szerencsére,talán mert sokkal magabiztosabb lettem.
2010. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is ilyen legjobb barátnőm. Igazából egy visszahúzódó, aranyos, kedves lány, egyáltalán nem beképzelt. A fejtartása egy kicsit gőgös, azt mondják, és hogy ezért látszik beképzeltnek. Kérj meg valakit, hogy játssza el, hogy sétálsz, lehet, neked is van egy ilyen fejtartásod, vagy vmi hasonló, amiből ez jön le az embereknek :)
2010. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!