Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a fene ez a Soma, akit a...

Ki a fene ez a Soma, akit a Bagi-Nacsa-páros mindig parodizál, és miért van nő létére férfi neve?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 18:58
 1/4 AccountManagerkovács ***** válasza:
45%

Ő egy "celeb", de már rég nincsen a rivaldafényben. Provokatív, szókimondó személyiség, énekesnő meg színésznő is, de mostanában nem nagyon hallottam róla.

Bagi-Nacsáéknak ugyanazok a figurái vannak, akkor is őket használják, ha már egyáltalán nem érdekesek - lásd "szegény" Fábry-t - úgyhogy nem kell csodálkozni, ha olyan alakokkal találkozol a műsorukban, akit nem ismersz.

2013. márc. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyan már, Fábry egy élő legenda, őt mindenki ismeri! És az ő paródiája az egyik legélethűbb a párostól!
2013. márc. 26. 10:34
 3/4 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%

Akár az, akár nem, az ő csillaga már leáldozott. Szerinted miért ment át az m1-hez? Ki nézi a műsorát most?


Nem akarom őt bántani, ne érts félre, én is kedvelem őt, de már nincs semmi szufla a Showderben. Meghívott mindenkit, aki érdekes volt, bemutatott mindent, ami érdemes volt bemutatásra, most már csak valami nyüglődés az egész.

2013. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, én sem szimpatizálok vele. Elismerem, mint showman-t, de személy szerint nem kedvelem a stílusát. Ez az új műsora szerintem is baromi erőltetett, főleg azok a trombitások zavarnak, akik minden "vicce" után kötelezően kell, hogy fújjanak egy sort. Inkább kínos, mint természetes. Szerintem egyébként azért indított újabb műsort, mert ezzel tud pénzt keresni...
2013. márc. 26. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!