Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Niall Horan-ről?...

Mit gondoltok Niall Horan-ről? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 22. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Directioner vagyok, szóval imádom <33 cuki, jószívű, kedves aranyos. <3
2013. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Pontosan! :) <3 Ráadásul hihetetlen szexi Õ maga is és a hangja.. ahhw <3

Directioner ;*

2013. márc. 23. 22:54
 3/14 anonim válasza:
60%
Imádom!Annyira édes szexi és cukii! :D
2013. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyetlen hibája, hogy nem az enyém! ;DDD
2013. márc. 24. 11:43
 5/14 bogi92 válasza:
Hiába aranyos a kinézete, szerintem nőcsábász.
2013. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nõcsábász? Dehát nincs is senkije! Õ mondta egy interjúban, hogy a visszahúzódó lányokat szereti, mert õ is az.
2013. márc. 25. 13:14
 7/14 anonim ***** válasza:
4%

Ott a pont! :D mert ő is egy visszahúzódó LÁNY..

Mikor fogtok már normális zenét hallgatni, és nem ilyen kis homárokra gerjedni?

14/L

2013. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utólag rájöttem, hogy rosszul fogalmaztam...reméltem, hogy mindenkinek eléri az agykapacitása azt a szintet, hogy értelmezze a mondat tartalmát a hiba ellenére.

Tudod az a baj, hogy ez a "homár" elért valamit az életben és attól még, hogy te rajta töltöd ki a dühödet a sz@r életed miatt még nem leszel se jobb, se nagyobb ember! :)

Mit is keresel még a kérdésnél?

Kíváncsi lennék te mit hallgatsz?

:)

2013. márc. 26. 19:23
 9/14 anonim válasza:
76%

Kedvencem <3 Csak is imádni lehet.

Csak az utálkozoktól kérdeztem, VAGY TE AKKORA VILÁGSZTÁR MINT ÖK??? NEM?? Akkor puszi :*

2013. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

Nem, nem vagyok akkora világsztár mint ők. De nem is akarok, elégedett vagyok az életem azon részével, amin én is tudok változtatni.

Kíváncs vagyok, hogy tíz év múlva ki fogja ismerni őket. Ti pedig előbb-utóbb ki fogtok nőni belőle. Csak a pénzért csinálják, mert a kislányoknak ez jön be. Hány 16 év feletti rajongójuk van? Nem hiszem, hogy sok..

Arról meg, hogy én mit hallgatok fölösleges írnom. Hallottatok már ti olyan klasszikusokról, mint pl. a Metallica? Vagy éppen az Offspring, a Rise Against, a Linkin Park, a Three Days Grace? Hogy csak a rengeteg közül párat megemlítsek.

Csak azért írok ide, mert már elegem van a ebből a zenének nevezett nyávogásból.

Én vagyok az, az "utálkozó".

2013. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!