Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mondjatok nekem tényleg...

Mondjatok nekem tényleg tehetséges színészeket! (? )

Figyelt kérdés
Sokan a Vámpírnaplós Ian Somerhaldert meg Nina Dobrevet meg Chace Crawfordot meg ilyeneket tartják hatalmas tehetségeknek... Az egy dolog hogy jól néznek ki meg tininyáladzásokban szerepelnek de ettől nem lesznek tehetségesek! Sosem a színészi tehetséget nézi senki... Na? Tudtok olyat mondani?
2013. márc. 15. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

TV színészekre gondolsz?

Azokat kábelen kell keresni, nem országos csatornán (persze országos csatornán is előfordulhat pár jó színész, de az igazán profik általában kábeles sorozatokban szerepelnek).


Bryan Cranston és Aaron Paul illetve az egész Breaking Bad-es csapat simán a legjobbak közé sorolhatók, Game of Thrones-nál is az egész stáb, gyerekszínészek külön kiemelve, elég ritka az igazán jó gyerek színész, GoT-on meg az összes tényleg nagyon profi.

Dexter-ből Michael C. Hall, nem véletlen a legjobban fizetett tv-s színész, Spartacus-ból Andy Whitfield, amíg élt, Justified-ból Timothy Olyphant meg Walton Goggins, ha már Walton Goggins akkor The Shield szintén egész stábja, ha már The Shield akkor Sons of Anarchy-ból mindenki úgy ahogy van, Homeland 2 főszereplője, Damon Lewis meg valamilyen Claire vagy hogy hívják őket, akkor House-ból Hugh Laurie, Sherlock-ból Bennedic Cumberbatch és a másik főszereplő, Boardwalk Empire-ből Steve Buscemi, Southland-ből Ben McKenzie, és még sorolhatnám sokáig, ezek jutottak eszembe, biztos kihagytam pár nagy nevet.

2013. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Darren Criss -Glee- a játékában számomra az a legszebb, hogy homoszexuális karaktere van, ő pedig a való életen hetero, de akár említhetném a Glee-s kollégái közül Chris Colfert vagy Matthew Morrisont, -szerintem abban a stábban sok kiemelkedően tehetséges ember van, úgyhogy nem sorolnám fel az egész bagázst, nekem ők a legkiemelkedőbbek és még Lea Michele-t. A Glee-től kicsit elkanyarodva, Leonardo Di Caprio -a Titanic után behánytam tőle, de aztán láttam más filmekben is pl Viharsziget, Teljes napfogyatkozás, és beismertem hogy nem a két szép szeme miatt kap szerepeket.. Bradley Cooper (gondolok itt az alakításaira ezekben a filmekben: Lopott szavak, Napos oldal), Shia LaBeouf. És lehet velem veszekedni, de Nick Jonasba is szorult nem kevés színészi affinitás. Egy szakmabeli ismerősöm (elég kritikus személy) látta a fiút a New York-i Broadway egyik előadásban, és nem győzte dicsérni őt. -és bár ez tudom, hogy itt nem szempont, de cukorbeteg és azt hiszem kevés cukros bírta volna azt a koreográfiát olyan hosszú ideig nyomatni (a nem cukorbeteg szereposztás arra a szerepre is majd megfulladt az előadás végére) zárójel bezár-. Robert Downey Jr.

De mondok én magyart is, igen MAGYAR színészt: Posta Victor, Polyák Lilla -> Anna Karenina életre szóló élmény volt.

Viszont totálisan egyet értek veled, és erről a talán egyik legszebb színházi élményem jut eszembe, amikor az egyik idősebb színészünk (nevezetesen Verebély Iván) születésnapját ünnepelte a nézőkkel és a következőt mondta: Az a baj a mai világgal, hogy az igazi csillagokat (ténylegesen tehetséges színészek) közvilágításra használják.

2013. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. És ti mit gondoltok az általam felsoroltakról? Csak szerintem alsókategoriás színészek mind?
2013. márc. 19. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!