Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Manapság miért favorizálják a...

Manapság miért favorizálják a kevésbé tehetséges színészeket annyira?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy ma már a legtöbb hollywoodi filmben tinédzser vagy a húszas éveik elején járó színészeket alkalmaznak, akiknek minimális tehetségük van a szerepléshez, mégis velük vannak tele a mozik.
2012. jan. 21. 19:38
 1/8 anonim válasza:
100%

A válasz egyszerű: marketing. A sok tini-b*zit, meg tini-p*csát reklámozzák ezerrel, meg egy éneklés után már lökik a dumát, hogy mekkora sztárok, meg a lányok/fiúk kedvence, stb.

Az igazán tehetségesek meg le vannak székletűrítve.

2012. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
írhatnál konkrét példát,mert nem értek egyet azzal,hogy a legtöbb filmben tinik vannak.
2012. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pl.: a negyedik, Twilight-saga és a legtöbb tiniromantikus és és tinihorror filmek.
2012. jan. 21. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:

ja értem.

hát...ilyen sz@rokat nézzen aki akar.

2012. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom a választ, én pl. a tinihorrorokat nem annyira szeretem, erőltetettek. De a romantikus tiniket szeretem, meg a vígjátékokat is. De a kedvenc színészeim (pl. Denzel Washinton, Bradley Cooper, Will Smith stb.) nem tinik, pl. Robert Pattinsontól kajak rosszul vagyok.
2012. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mostanában? A populáris filmek mindig is szépfiúkkal voltak tele. Brad Pitt és Leo di Caprio sem a hatalmas színészi képességével lett híres alapvetően. :D Mondjuk egy Annie Hallban meg nem sok szépfiút látsz. Most is vannak jó filmek, de hát nem az orrba-szájba nyomatott csináljunk-pénzt fajták közt kell keresni.
2012. jan. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az itt a probléma,hogy Amerikából indulunk ki,pedig vannak Ázsiában,sőt Európában is sokkal tehetségesebb fiatal színészek,csak utána kell nézni.

A zenével is ez a helyzet,fiatal vagyok,de annyira nem tudok azonosulni a mai "sztárokkal",mind itthon mind külföldön,egymást kopírozzák.

2012. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Számomra ez a jelenség inkább itt, Európában, többek közt Magyarországon feltűnő. Az ok egyszerű (és ugyebár nyílt titok): csak azt fogadja be a "hallhatatlanok társulata", aki közeli rokon vagy a rangjuknak megfelelő. Náluk csak az a fontos, hogy meglegyen a minimum félmillás belépődíjas színészképző, ilyen-olyan akadémia és persze a kellő "arisztokrata presztízs" és ennyi. Ha ez megvan, akkor tulajdonképpen már benn is vagy a rendszerben, ami befogad és a végsőkig kiáll melletted (lásd.: Stohl ügy, ahol végig asszisztált az egész "csókos" társulat, hogy a lehető legenyhébb büntivel megússza az "elvtárs".).

Ha csak egy csóró tehetség vagy, az kevés, mehetsz a levesbe. A rendezőknél valamivel lazább a rendszer, de ott is hasonlóan mennek a dolgok. Kell egy alap, ami csak keveseknek adatik meg. Enélkül nem megy.

2012. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!