Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mást is ennyire megrázott...

Mást is ennyire megrázott Cipő halála?

Figyelt kérdés
Engem nagyon megviselt, mert én mindvégig abban bíztam, hogy magához tér a kómából. Szerintetek túlreagálom, nem kellene sírni miatta? Más is van így, mást is ennyire megrázta a halála? :(

2013. márc. 11. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan művész elvesztése, aki adott valami szépet, szerintem minden ember számára szomorú.
2013. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
én hálás is vagyok neki, hogy rengeteg embernek szerzett örömöt zenéivel, és nagyon köszönök neki mindent. <3 nyugodjon békében.
2013. márc. 13. 15:26
 13/14 anonim ***** válasza:
34%
Ő is ugyanolyan ember mint bárki. Akkor ebbe a pillantaba is sírnom kéne mert valahol a világba meghal valaki éppen. A zenéje meg lehet egyedül vagyok vele de szerintem közel volt a hallgathatatlanhoz. Annyira ilyen megédeskedős, lity-löty volt, egyperces slágerek ezek a dalok amiket letett az asztalra csak nálunk magyaroknál ezekből lettek a nagy dalok mert itt nem kapnak elég figyelmet az igazi zenészek, vagy talán nincsenek is olyanok.
2013. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
49%

Ha a Republic nem igazi zenészekből áll, akkor mondj neveket Magyarországból, akiket annak tartasz.

Egyáltalán nem olyan, mintha egy idegen halt volna meg, mert aki ismeri és hallgatja a munkásságát, akkor megismerhette ezt a tisztalelkű embert.

Engem még most is nagyon elszomorít és szerintem a hiánya a magyar zenei életből soha nem fog eltűnni.

2013. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!