Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mást is ennyire megrázott...

Mást is ennyire megrázott Cipő halála?

Figyelt kérdés
Engem nagyon megviselt, mert én mindvégig abban bíztam, hogy magához tér a kómából. Szerintetek túlreagálom, nem kellene sírni miatta? Más is van így, mást is ennyire megrázta a halála? :(

2013. márc. 11. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Én is sírtam amikor meghallottam. Nagyon szeretem őt, apukámmal minden koncertjén ott voltunk amióta tudok járni. Úgyhogy nyugi, nem csak téged viselt meg így. Bár azt olvastam, ha felébredt volna se lett volna már a régi, mert mikor kórházba szállították ideggörcse volt, ami az agykárosodás jele, tehát valami betegsége tuti lett volna. Istenem szegény.:(

Ilyenkor sajnálom hogy nem Amerikában élünk, ott tuti tudtak volna rajta segíteni.

2013. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Tegnap este a szomszédom (38/N) sírását, jajveszékelését hallottuk a falon keresztül. Szívszaggató volt a sírása. Ma tudtam meg, hogy az 5 éves kislánya és a férje meghaltak autóbalesetben..

Kedves kérdező. Őket is megsirathatod, hiszen annyira ismerted őket is mint ember mint Xipőt.

Tragikus mindenki halála, de nem kell túlreagálni, hacsak nem közvetlen családtagodról van szó.

2013. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Aerikában sem tudtak volna rajta segíteni, mivel már "végstádiumban" volt, max az időt húzhatták volna..


Engem nem rázott meg az élet rendje, de a zenéjét szerettem.

2013. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Engem őszintén szólva nem rázott meg, de tudom mennyien szerették, szóval megértem, ha most gyászol az ország.
2013. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Meghalt egy ember, és rajta kívül még jópáran hallnak meg naponta, nem rázott meg jobban a halála, mint bárki más idegené.
2013. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, mert nem szoktak megérinteni a hírességek halálhírei és Republic fan se voltam soha, de valahogy nagyon elszomorított a Cipő halálhíre. Talán mert egyike volt azon nagyon kevés előadóknak, akik nem a bulvárban hemperegve tolták a képüket az arcunkba, miközben egy hangjegyet sem tudnának lerajzolni.

Szimpatikus zenész volt. Kár érte. :(

2013. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Én már akkor éreztem hogy ez lesz mikor kómába esett. Írták, hogy nem akart szívátültetést sem, szerintem ő már így magában "eldöntötte" hogy nem akar küzdeni az életéért. Csak nekünk rossz ez, hogy nem lesznek többé új dalok, és koncertek sem... =( Nagy Republic fan vagyok, voltam sok koncerten, sok kedves emlékem fűződik hozzá, szóval igen, most szomorú vagyok =(
2013. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak igaza van. Ő akarta ezt. Ha anno feliratkozott volna a transzplantációs listára, nem lett volna ez. Mondta is, hogy nem akar 50 évnél tovább élni, nem akar szenvedni, mint az édesapja. Ez az ő választása volt. És neki ez így volt jó. Úgysem élhetett volna már teljes, hosszú életet. Ezzel próbálom magam nyugtatni. Mert amúgy igen, eléggé megviselt. Valahol legbelül számítottam én erre, de talán még magamnak sem mertem kimondani. Mikor meghallottam, fél óráig nem reagáltam semmire, csak néztem magam elé. Aztán elkezdtek potyogni a könnyeim. Elszállt a kismadár... és nagyon fog hiányozni innen! Nyugodj békében, Cipő, legyen neked könnyű a föld! :(
2013. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
# 8 Én is így voltam vele, és én is így nyugtatom magam. Azért fáj, hogy nem lesz többé Republic, én ezen nőttem fel. Cipő, továbbra is élni fog, a szívünkben. Én nem felejtem el őt. A zenéit is, továbbra is hallgatom. Ő most egy jobb helyen van. Nyugodj békében Cipő! :(
2013. márc. 12. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is bőgtem,sőt,ma is egy kicsit.Tegnap meg sem tudtam hallgatni a 67-es utat.Talán az emlékek miatt rázott meg ennyire.Az ő zenéjén nőttem fel,az első koncertem is Republic koncert volt,az apámmal.Mára már nem nagyon tartom a kapcsolatot az apámmal,majdhogynem a zenéje iránti szeretet volt az egyetlen közös dolog bennünk manapság..

Amúgy valahol sejtettem,hogy ez lesz,de reménykedtem.És szerintem ez nem olyan,mintha egy vadidegen halt volna meg,ugyanis lehet,hogy személyesen nem ismertük,de a dalszövegei is ő,a gondolkodását,személyiségét tükrözi..

2013. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!