Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kim Kardashian miért híres?

Kim Kardashian miért híres?

Figyelt kérdés

Néhány éve rendszeresen látom a nevét mindenhol. Igazából nem sokat gondolkoztam azon, hogy kicsoda, elintéztem annyival, hogy biztos vmi énekes/színésznő, csak én nem ismerem a munkásságát. Viszont már annyira az ember pofájába nyomják a magánéletét, hogy nem bírtam, és megnéztem wikipédián, hogy mit is csinál valójában.


És úgy látom, hogy semmit! Ha nem olvasom, akkor nem is hiszem el! Azt írják, hogy "socialite and television personality", ami viszont minden sztárra ráillik.

Illetve láttam, hogy szerepelt néhány sorozatban, de mindenhol saját magát alakította, tehát már híres volt, mikor a képernyőre került.

Most komolyan mondom, Paris Hilton sem adott sok okot a hírnevére, de még ő is többet csinált, mint ez a "szobrász"(örményül: kardash)



2013. febr. 18. 16:43
 1/5 AccountManagerkovács ***** válasza:
94%
Ő azért híres, mert belefektettek egy csomó pénzt, hogy reklámozzák. Semmit sem csinált, csak létezik.
2013. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mai úgynevezett sztárok 70%-a ilyen hírhedt senki, csak a maradék 30%, az aki valóban megdolgozott az ismertségért és a hírnévért szerintem.
2013. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ray J megdugta, és a videó kikerült a netre, Kardashian perelt, tehát már tele volt a média vele, aztán meg már csak okosan kellett csinálni a dolgokat, hogy ne felejtsék el egy hét múlva, kapott valami szar műsort, stb. Olyan sokat én sem tudok róla, csak amit netről megtanultam.

Ha bővebben érdekel a téma találsz még róla infót Google-n, sokakat foglalkoztat ez a kérdés:

[link]


Egyébként ő egy celeb, akik semmit sem csinálnak és semmihez sem értenek, és ezzel tudnak híresek lenni.

2013. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy a celebek általában a semmiért híresek, de közülük is ő az, aki a leginkább híres az abszolút semmiért :D

Egyébként Ray J-t is teljesen véletlenül ismerem, nem gondoltam volna, hogy hírértéke van annak, ha kikerül a videója.

2013. febr. 18. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Megjegyzem Párizsi Hilton nagy barátnője volt régen, persze mostanra már összevesztek, így ugrott az öribariság... :D
2013. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!