Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A One Direction-os fiúk melegek?

A One Direction-os fiúk melegek?

Figyelt kérdés
Nem gonoszságból de.. sok olyan kép van amin agymást puszilják. Meg az a Larry Stylinson-ozás,Zarry-zés stb olyan mintha egy pár lennének. Nagyon jóba vannak vagy melegek? :)
2013. febr. 11. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokan nagyon eltúlozzák ezt a dolgot, hogyha két fiú megöleli egymást, akkor máris melegek...

Egyszerűen Ők úgy viselkednek egymással, mint a testvérek. Nagyon szeretem Őket, és próbálok nem elfogultan írni, néha én is 'felfedezek' egy-két érdekes dolgot, ami...hmm...kissé félreérthető.

[link]


Persze mondhatjuk, hogy hülyülnek...

Viszont az, hogy megölelik, meg megpuszilják egymást, az nem jeleni azt, hogy b*zik!

2013. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyan.. :) én nem hinném, hogy azok, (nézd meg hány csajuk volt már, de legtöbb Harrynek) de ha azok is, biztosan ne fogják az orrodra kötni:P meg amúgy is az ő dolguk.. (nem vagyok fan)
2013. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

NEM!Nem melegek!

Sok dolgot tudok felhozni...2 éve vannak együtt.Persze, hogy szeretik egymást.:') H*lyéskednek, viccelődnek...ez csak a fiatalság! viccelődésből csinálnak olyan h*lyeségeket,de azok is régen voltak már.Van/Voltak barátnőik. Ha megnézel róluk pár képet és pár videoklipet, akkor abból nem fogd megismerni őket. Írhatnák még 100 sort ,de úgy sem fogjátok fel. Persze h nagyon jóba vannak hiszen majdnem minden napjukat együtt töltik.

Kedves kérdésíró ! Neked , hogy esne ha a kedvenc sztárodról (akit a legjobban szeretsz) ilyen kérdéseket írogatnának?? Persze én is ismerek olyan sztárt/sztárokat akiket ki nem állhatok, de nem kötöm ezt azoknak az orrára akik a legeslegjobban szeretik azt.

Gondolkodj el...! Nem volt szép dolog! >.< a hócipőm tele van az ilyen kérdésekkel!

Én megvédem azokat akiket a legjobban szeretek !

Ez a véleményem!

2013. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ma 12:25: Nem azért kérdeztem, hogy akárkit megbántsak vele.:) Amúgy az én kedvenc sztárom Adam Lambert. Aki meleg..:) Tehát..konkrétan csak nem tudtam eldönteni hogy itt most mi van.:) Bocsánat ha megbántottalak.:) Nem állt szándékomba.:)
2013. febr. 17. 13:00
 5/5 A kérdező kommentje:
És kimondottan szeretem a zenéjüket nem utálom őket.:)
2013. febr. 17. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!