Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 1D fanok! Mi volt a Taylor...

1D fanok! Mi volt a Taylor Swift és Harry Styles között?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rajongó, de az egész Facebook te volt azzal, hogy Haylor így, Haylor úgy. Meg,hogy Taylor sírva jött ki az egyik szállodából. Valaki leírná nekem, hogy mi volt közöttük?

2013. febr. 9. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Jártak, elvileg összekaptak, és szakítottak.
2013. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Együtt jártak, de aztán szakítottak, a körülményeket nem tudom, de elvileg Taylornak egy csomó dala fog megjelenni a kapcsolatról.. nem tudom ebből mennyi igaz.
2013. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bucimaci2 válasza:
attól hogy még készült róluk pár közös kép nem jelenti h járnak. egyáltalán nem jártak csak szólok.
2013. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
bucimaci2 de igen jártak:) volt csók is meg minden. a lényeg hogy nem volt hosszú kapcsolat és taylor szívhez szóló nyáladzásokat fog írni arról, hogy dobták... csak a szokásos;)
2013. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ja és elvileg parodizálja is Harryt,Harry meg gúnyolódik rajta...:)
2013. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

na ez egy érdekes sztori... Megpróbálok mindent pontosan leírni :)

Szóval, Taylornak megtetszett Harry Styles. Ez már nagy gáz volt, mert mint tudhatjuk, 2 év alatt 26 pasit fogasztott el Swift (azt hiszem). Harrynek sem volt fényes jövője a csaj mellett.

Tehát, Taylor rákattant Harryre, vett mellette házat is :P aztán megjelentek közös képek. Harry mindent tagadott, azt mondta nem járnak. Hahhaha :P vicces volt, mert másnap meg az volt a hírekben, hogy bejelentették: együtt vannak! Sok támadás érte a párt, mint a directionerek, mint a Taylor fanok oldaláról. Tök szánalom volt az egész, mert Harry egyszer úgy nyilatkozott, hogy járna, egyszer meg úgy, hogy nem! Oké, bimbódzó kapcsolatuk vége felé elmentek vmi szigetekre (azt hiszem így volt :D) ahol annyira összevesztek vmin, hogy Taylor elment a helyről. Harry maradt bulizni xD már ha szabad így mondani

Sok cikk jelet meg, hogy sokat sír Taylor Harry miatt, meg hogy vmi átadón Taylor egyik számának a vége felé britt akcetussal parodizálta Harryt. Szánalom a csaj! -.-' a zenéjét szeretem, de azt hittem normális. Na m1! :)

Szóval, szakítottak és Taylor így áll bosszút Harryn, állítólag Taylor túl zárkózott volt, meg nem feküdt le Harryvel vagy mi. Nem tudom ebből mennyi igaz :D

Remélem kicsit tiszta az ügy ;)

Directioner vagyok :D

2013. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Jártak .De Taylor egy srácal volt és Harry fel ment hozzá virágal és ott fetrenget az új pasijával.
2013. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!