Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Twilight saga fanok! Szerintet...

Twilight saga fanok! Szerintetek Kristennek parókája van az eclipse forgatásán vagy póthaj?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a kép!

Azt szeretném kérni, hogy aki épp nem szereti, az ne trágárkodjon itt. Köszönöm!


2009. szept. 1. 17:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Igen paroka. Az Robert Pattinson oldalon olvastam egyszer ugy 1 vagy 2 hete hogy a forgatas elott Kris parokaprobakra jart.
2009. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
csak azt nem értem miért nem húzhatott fel egy fekete parókat....-.-
2009. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
hat igen azt en se. szerintem a runways nem lessz olyan nagy durranas mint az eclips. inkabb oda kellet volna paroka. en ugy sajnaltam azt a szep barna hajat.
2009. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
18:22-es vagyok. Ki pontozott le 50%ra? Én arról nem tehetek, hogy ő úgy akarta, hogy levágják a haját...
2009. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem paróka. Kicsit emlékeztetett Jacob hosszú hajára az érettségis részben... :)
2009. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Csak paróka lehet VAGY az a dublőrje:D ...
2009. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
szireintem tuti h paróka....sajnos..nemértem én se h mért vágatta le...de én még azon is gondolkoztam h Jake akkori parókáját használja xD na az vicces lenne...dehát hasonlók nem?...
2009. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Parókája van mert nem bírták visszafesteni és úgy meghosszabítani a haját h jó legyen, meg nem vt neki ennyire dús!
2009. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
na köszi szépen mindenkinek. én is sajnálom a haját. olyan szép volt. bár már így is kezdtem megszokni. de am tényleg vicces lenne ha jake parókája lenne rajta XD. ne még1x köszi :)
2009. szept. 6. 21:39
 20/22 anonim ***** válasza:

Olvastam valahol,hogy az Eclipse forgatására póthajat varrtak az eredetihez,ami látszik is,és hát elég fura.

Jobb lett volna a másik filmhez a paróka,Twilightohoz meg saját haja.

De hát kinek mi a fontosabb:)

2009. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!