Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Twilight saga fanok! Szerintet...

Twilight saga fanok! Szerintetek Kristennek parókája van az eclipse forgatásán vagy póthaj?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a kép!

Azt szeretném kérni, hogy aki épp nem szereti, az ne trágárkodjon itt. Köszönöm!


2009. szept. 1. 17:36
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jah és mégvalami. Például Hannah Montánás kérdés is rengeteg van.(ezzel nem akarom megsérteni a HM fanokat)De én pl nem szeretem. És ezt így is ki lehet írni. Mert olvastam több kérdést, ahol fújjoltak. Tudom szabad országban élünk, de ez azzal is jár, hogy elfogadjuk azt, hogy van olyan ember, aki azt szereti, amit mi nem. És ebben ez a jó. Külömbözőek vagyunk. Szóval összegezve, akit nem érdekel annak nem kell írni. Ha mégis eszébe jutna bárkinek, hogy itt fikázza a twilightot vagy a színészeket, az olvassa el a kérdésemet. Mégegyszre köszi! (És ezt csak azért írom, hogy ne legyen itt is hiszti)
2009. szept. 1. 17:42
 2/22 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Hirtelen ránézésre olyan mint eddig de ha jobban megnézem akkor olyan mintha paróka lenne rajta...

Ez egy jó kérdés! xD

És egyébként szted?

2009. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem tudom! szóval ezen a képen olyan, mintha felvarták volna meg átfesették volne, de pl mikor az éretségi rész forgatásáról láttam képet, akkor parókának tűnt.
2009. szept. 1. 18:02
 4/22 A kérdező kommentje:

[link]

itt olyan csak lemaradt :)

2009. szept. 1. 18:04
 5/22 anonim ***** válasza:
Első vok. Hát megmondom őszintén nem tudom. De nem tom te ,hogy vagy vele, de sztem az egész arca olyan más lett...:)
2009. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
szerintem eredeti haja. lehet frissen festették.
2009. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

18:10!

Nem sztem eredeti biztos nem, mert pár hetem még rövid és fekete volt! Kedves utolsó...hmm...érdekes megközelítés, de nem hinném. :D

2009. szept. 1. 18:18
 8/22 anonim válasza:
paróka tuti. az egyik filje kedvéért levágták, bevestették szal tuti paróka :)
2009. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Igen parókája van, mivel a nyáron forgatta a The Runawayst, amiben Joan Jettet alakította. Neki pedig rövid fekete haja van, így Kristené is olyan lett.

[link]

2009. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
igen ezeket tudtam :D de azért köszi :)
2009. szept. 1. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!