Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan tudnék Mila Kunistól...

Hogyan tudnék Mila Kunistól szülinapi üdvözlést vagy autogramot kérni?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek nagyon fontos. egy ismerősöm szülinapjára szeretném. az interneten találtam pár elérhetőséget, de nem tudom hogy vegyem fel velük a kapcsolatot e-mailbe, facebookon, twitteren? meg nem is biztos hogy ezek az elérhetőségek pontosak, vagy egyáltalán aktuálisak a hagyományos borítékos verzióra gondoltam de nem tudom hogy válaszra méltatnak-e. előre is kösz a segítséget:)

2013. jan. 14. 20:48
 1/4 sanxi válasza:
Ütsd el autóval úgy hogy túl élje és akkor ő ha szerencséd van alá irja a távoltartói végzést!!
2013. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos Milának twittere nincs! :// ( mármint igazi)
2013. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D az első nagyon tetszik, már úgyis tárgytalan a dolog :)
2013. ápr. 29. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval nem jött össze? Én mit meg nem adnék, ha az én kedvencem felköszöntene (videóüzenetben) a szülinapomon. :) Rendes lehetsz, hogy "csak" egy ismerősnek ilyet szerveztél volna. :)
2013. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!