Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Directionerek! 2013-ban jön a...

Directionerek! 2013-ban jön a 1D magyarországra?

Figyelt kérdés

Directioner vagyok! Az az álmom ,hogy egyszer élőben lássam őket és megérintsem valamelyikőjüket! És most BIZTOS ,hogy a szüleim nem engednének el egy koncertre.:'( 13 éves vagyok.A két tesómmal mennénk(14 és 16 évesek) a koncertre és egy felnőttel aki a bejáratig elkísér.Ismerem a szüleimet és biztos vagyok benne ,hogy nem engednének el.Anyagilag is nagyon rosszul állunk.:( Messze lakunk a fővárostól így sokat kellene utaznunk(kb. 2-3 óra ).Ha körülbelül 2-3 év múlva jönnek már az egyik tesóm felnőtt lesz és én is sokkal nagyobb leszek.Akkor már el tudnánk menni és addig spórolnánk némi pénz legalább a belépőre.Kérlek Directionerek mondjátok azt ,hogy csak pár év múlva jönnek ide! Nem akarom azt ,hogy tudjam ,hogy itt vannak és nem tudok elmenni oda...:'( Ez lenne a legnagyobb fájdalom amit csak érezhetek.Egyszerűen imádom őket(nem szeretném ,hogy utáljátok őket,hiszen senkit sem szabad utálni.Istenkém ezt nem akarja. :''| ).Nagyon fájna az a tudat ,hogy nem találkozhatok azzal az öt fiúval(pedig meg lenne rá az esély) akit a legjobban szeretek.

-Mi a véleményetek?(írjatok jó sokat)

-Mikor jönnek ide?

-Mennyibe kerül egy belépőjegy(kb)

Ui.: Kicsit elérzékenyültem.(Kérlek ne nevessetek ki,és nem szeretném a directionatorok véleményét olvasni).Köszönöm!



2013. jan. 2. 21:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

de jönnek.

2014 június vagy júliusában Budapestre.

én átérzem amit te.imádom őket és valamelyik nap sírtam hogy nem találkozhatok velük.

2013. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 xshorty válasza:
idén nem jönnek. én is úgy tudom, hogy 2014-ben jönnek ide (remélem :D) első sorba fogalmam sincs mennyibe kerülhet, de olyan 8000 ft-nél kezdődik majd az álló utána 10, 12-3, 14-5. a vip meg valami 40ezer körül lesz szerintem.
2013. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon hálásan köszönöm ,hogy segítetek! Hihetetlen érzés! Imádom ha valaki önzetlenül segít...:) Kis directionereim:) Szeretlek titeket! :)))

Utolsó válaszolónak:remélem ,hogy csak annyi lesz a jegy...

2013. jan. 29. 14:16
 14/20 A kérdező kommentje:

ne rohog mert undorito vagy. nev nelkul itt oltogatsz mint ahogy masok is. nagy a pofatok .mi lenne ha en undorodnek es utalkoznek a te kedvencedrol? van olyan akit en se szeretek, de nem kozlom a vilaghalon mert tudom h milyen sz@r erzes az amikor arrol irnak undoritosagokat akiket/akit a legjobban szeretsz. ne feljetek istenke majd megver,megadja a megfelelo buntetest.nem ugy irom mintha en nem kovetnek el bunoket,de nem oltogatok senkit.

remelem nem vagytok igazabol ilyen h.lyek



nagyon rossz erzes.mi lennd ha en pl azt az embert gyakaznam akit te/ti szerettek. nem gondoljatok ti ezt komolyan......

2013. febr. 25. 15:57
 15/20 anonim válasza:

Én úgy tudom,hogyha jönnének ,a vip jegy 45.000 forint lesz.

de a menedzserük azt mondta,hogy 17 milliót össze kell gyűjtenünk és akkor kijönnek. :(

2013. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hűha.Ha jönnek,akkor fel kell előre is készülni a globális felmelegedésre.Valszeg ezért olvadnak a sarki jégtáblák,mert ezek itt vannak Eu-ban.

Remélem,hogy kis hazánkat a lehető legnagyobb ívben kikerülik. :D

2013. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam,elszorult a torkom... Mert átérzem,hogy mit érzel! Én sem mehetek. Itt nem a pénz a probléma, nem is az utazás. Imádom az One directiont, de mivel én is csak 12 éves vagyok, egyedül nem mehetek el. És nincs senki olyan aki eljönne velem! És a szüleim biztos, hogy nem adnának több tízezer forintot egy koncertre. :( Szenvedek ettől, mert a barátnőm biztos, hogy el fog menni, ha jönnek 2014-ben.
2013. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hallod, kislány!

Engem sem engednek RockMaratonra, pedig tisztában vannak a ténnyel, hogy mekkora metálarc vagyok. A barátomat is ismerik, akivel mennék, és hiába bízok meg benne, úgy, hogy az életemet is rábíznám. És nekem sincs pénzem a napijegyre se, hát még a bérletre. Nem is akartak hallani róla, hogy egy sátorban aludjak vele, hiába van barátnője. És hidd el, rövid időn belül kinövöd. Jön valami másik hóbort, ès el is felejted, hogy léteztek.

Most tuti lepontoztok, de nyugodtan. Èn nem sertődök meg, ha "0%-ban hasznos" válaszokat adok..

De lehetek bármekkora rocker, akkor sem engednének el Iron Maiden koncertre, mert féltenek. Nyugi. Van ilyen. Túléled. ;)

(semmilyen rosszindulat nem volt bennem amég írtam, akármennyire nem is szeretem a zenéteket)

2013. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én csak "reménykedek" hogy elengednek az Alive 2017 - re. Pedig azért, az is idő. :(
2013. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 DirectionerWayerMili válasza:
Megértelek.Egyébként szerintem nem is olyan drága egy konci VIP konci jegy sem.45.000.-50.000. az eléggé olcsó.Egy barátnőm volt Tankacsapda koncerten ahol 70.000 volt a jegy.Szóval összelehet kaparni sztem.DE tudom vannak olyan családok ahol ez nem olyan egyszerű.Amúgy meg nyugi.Elméletileg még 2014-ben sem jönnek.
2014. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!