Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Directionerek! 2013-ban jön a...

Directionerek! 2013-ban jön a 1D magyarországra?

Figyelt kérdés

Directioner vagyok! Az az álmom ,hogy egyszer élőben lássam őket és megérintsem valamelyikőjüket! És most BIZTOS ,hogy a szüleim nem engednének el egy koncertre.:'( 13 éves vagyok.A két tesómmal mennénk(14 és 16 évesek) a koncertre és egy felnőttel aki a bejáratig elkísér.Ismerem a szüleimet és biztos vagyok benne ,hogy nem engednének el.Anyagilag is nagyon rosszul állunk.:( Messze lakunk a fővárostól így sokat kellene utaznunk(kb. 2-3 óra ).Ha körülbelül 2-3 év múlva jönnek már az egyik tesóm felnőtt lesz és én is sokkal nagyobb leszek.Akkor már el tudnánk menni és addig spórolnánk némi pénz legalább a belépőre.Kérlek Directionerek mondjátok azt ,hogy csak pár év múlva jönnek ide! Nem akarom azt ,hogy tudjam ,hogy itt vannak és nem tudok elmenni oda...:'( Ez lenne a legnagyobb fájdalom amit csak érezhetek.Egyszerűen imádom őket(nem szeretném ,hogy utáljátok őket,hiszen senkit sem szabad utálni.Istenkém ezt nem akarja. :''| ).Nagyon fájna az a tudat ,hogy nem találkozhatok azzal az öt fiúval(pedig meg lenne rá az esély) akit a legjobban szeretek.

-Mi a véleményetek?(írjatok jó sokat)

-Mikor jönnek ide?

-Mennyibe kerül egy belépőjegy(kb)

Ui.: Kicsit elérzékenyültem.(Kérlek ne nevessetek ki,és nem szeretném a directionatorok véleményét olvasni).Köszönöm!



2013. jan. 2. 21:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom. Mi lesz ebből? Új vallás?

Viccet félretéve. Nem vagyok Direction-nemtudommi, de azt hallottam hogy egy éven belül Európába jönnek.

2013. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
K-rva sz-r érzésem van ,hogy nem mehetek el! Egyszerűen ezt ti nem tudjátok felfogni.Nem érzitek azt amit én.Nagyon idegesítő,rossz érzés.Az a tudat ,hogy minden álmod szerte foszlott.Nem fogok tudni elmenni.Édes Istenem! :'( Meghalok! Komolyan! nem érzitek és nem tudjátok h mi van bennem.:'''''''''''(
2013. jan. 3. 16:14
 3/20 A kérdező kommentje:
Az idegesít a legjobban ,hogy szegény vagyok és nem válthatom valóra az álmaim.Sírva fogom hallgatni azt ahogy mások elmesélik ,hogy milyen volt velük találkozni.Bele (fogok) halok! Rendszeresen járok templomba ,hiszek istenben és mindennap többször imádkozok.Istenkémben bízhatok!
2013. jan. 3. 16:16
 4/20 anonim ***** válasza:

Naaa nyugi!! Én megértelek... vagyis átérzem mit érzel :) Én utoljára azt hallottam hogy 2014-ben jönnek ide Mo-ra, de ez egyáltalán nem bizti, csak olvastam valahol...

egyébként attól még hogy Európába jönnek, nem biztos, hogy ide is jönnek... érted.

Itt valaki kérdezett a jegyekről: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3316679-egy-..

Egyébként nincs más nagykorú akivel elmehetnél a tesóidon kívül?

2013. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg.Nem jönnek.
2013. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Elenged anya.De ő tudja szerintem ,hogy annyi pénzt biztos nem szedünk össze.Am meg az első sorba mennyibe kerülne a hegy (FT-ba írjátok!)?

Biztos ,hogy nem jönnek ide? Mert én úgy hallottam ,hogy 2014-ben errefelé fognak turnézni.

2013. jan. 3. 18:54
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősön betegesen rajong a directonokért,és mondta,hogy egy jegy az első sorba kb.110 ezer Ft
2013. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
na jó 110 ezer?? ha egyáltalán idejönnek valaha, akkor se hiszem h én előtudnék kaparni ennyi pénzt :( pedig tökre elmennék egy 1D koncertre..
2013. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én se tudok annyi pénzt összeszedni...:( és örökké bánni fogom ,hogy nem mehettem el a pénz miatt...
2013. jan. 5. 17:58
 10/20 anonim válasza:
már meg van a 2013-as turnénaptár, és nem, NEM jönnek Magyarországra.
2013. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!