Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem tudom egy sztárol hogy,...

Nem tudom egy sztárol hogy, hogy néz ki a való életben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel köztudat hogy a fiú sztárokat is sminkelik így nehéz lesz rájönni valóságra. Igazság szerint nem tudom eldönteni hogy jól néz ki vagy nem volt egy olyan kép amin nagyon jól nézet ki. De volt egy szereplése egy sorozatban ahol a pizza futárt játszota ott meg rá se lehet ismerni. Tud valaki segíteni?

2012. dec. 31. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom megmondani, kire gondolsz, ennyiből nem jöttem rá :/ DE! Sajnos igen, a legtöbb ember (ha nem sztár akkor is) manapság már nem lép ki az utcára smink nélkül. Főleg ha olyan az arculata. A magazinokban, pletykarovatokban szoktak megjelenni olyan képek sztárokról, amikor egy rosszul időzített pillanatban lettek lencsevégre kapva. Smink nélkül, totál álmos fejjel :) Ezeket érdemes figyelni, ha a (google) képkereső nem ad neked tetsző találatot.

(Sok magazin online is elérhető, ha pusztán ezért nem szeretnéd megvenni őket, de kölcsön kérheted az ismerőseidtől is.)

Egyébként az ilyen "rossz pillanatok" mindig nagy felhajtást hagynak maguk után.

Ha pedig tudod a sztár nevét, és van "minden ami XY" oldala, akkor ott értesülhetsz a legfrissebb híreiről, ott is közzé szokták tenni, hogy így-megy-úgy leszerepelt.

2012. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leo Howard az illető. De azok a képek mind nagyon jók. de.. hát igen nincs egy újságban se:(
2012. dec. 31. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:

egyszerű. hogy helyes-e valaki nem azon múlik, hogy ki van-e sminkelve. hanem hogy megvannak-e az adottságai. az lehet, hogy tele van pattanással, és karikás a szeme, mert álmos, attól az arcvonásai nem fognak megváltozni. hacsak össze nem verték, ami pedig ritkán fordulna elő, egy gyereksztárral.

gondolom te sem vagy tökéletesen "pattanástalan". mindenkinek vannak bőrhibái, és más hibái is természetesen.

az a lényeg, hogy NEKED tetszik-e vagy nem.

amúgy meg itt egy kép róla smink nélkül:

[link]

a világ legegyszerűbb dolga beírni a googlebe, hogy: leo howard, vagy leo howard without makeup. én is így találtam rá. böngéssz egy kicsit, tuti ki fogod szúrni a natúr képeit.

2012. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen de ez régi képe már mint tényleg köszönöm csak régi talán lehet két éves kép. De az igaz hogy az arc vonásai nem változnak:)
2012. dec. 31. 17:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a kép mikor készült??
2012. dec. 31. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ha régen is így nézett ki méjkáp nélkül, akkor most sem lehet csúnyább :)
2012. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!