Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azokon az eseményeket, gálákon...

Azokon az eseményeket, gálákon, ahol a hírességek megjelennek, fotózzák őket stb. , csini ruhákban, cipőkben, nemegyszer télen is látok olyan fotókat?

Figyelt kérdés
ezekről az eseményekről, ahol kivágott ruhák és cipők vannak rajtuk. Most ez komoly? Télen? Lent fotó [link] pl. ez, főleg a cipő érdekel, most tényleg harisnya nélkül vannak nyitott cipőben, nemcsak a fázás miatt, csak mert trend szerint kifejezetten mucsai dolog nyitott cipőhöz harisnya... Vagy...?
2012. dec. 17. 14:10
 1/2 anonim válasza:
100%

ŐŐŐ, hát szerintem kicsit jobban figyelj oda a mondatszerkesztésre, mert így írni is elég mucsai dolog.

Amúgy igen simán meg tudnak így jelenni. Rengeteg lámpa és gép van a közelben ami elég jó meleget ad, illetve eleve egy nagyvárosban nincs annyira hideg mint pl egy faluban. De ha ez nem lenne elég, akkor gyakran fűtik alulról azt a részt ahol ők vonulgatnak.

Én dolgoztam angliában nemzetközi rendezvényen, ahol volt több sztárvendég is és ott is fűteni kellett a "vörös szőnyeget".

2012. dec. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Igazad van, tényleg elég darabosan írtam és egyáltalán nem figyeltem oda, hogy néznek ki a vesszők után következő tagmondataim. Mikor először beírtam, még talán jobb volt, de utána töröltem a főrovatból sok mindent, mert túl hosszú volt, és utána másoltam, szerkesztettem be a magyarázat részbe. Én a helyedben mondjuk ennyire nem oktattam volna ki magam, mert úgy nézem, te sem vagy egy Egon Erwin Kisch, figyelj csak: Anglia nagybetű, a legelső szavad az: ŐŐŐ (hát ezt most hogy értelmezzem? Ilyet sem írunk ám...), és túl kevés vesszőt használsz elválasztáshoz.
2012. dec. 21. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!