Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Eminem szerintetek is helyes?...

Eminem szerintetek is helyes? Nekem mindig is bejött, olyan cuki! :D

2012. dec. 9. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, szerintem is! és ahhoz képest, hogy 40 éves, nyugodtan letagadhatna jó pár évet :) <3

[link]

[link]

2012. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ő mindig is fiatalabbnak nézett ki szerintem :) 30 évesen én olyan 23-25-nek mondtam volna :) kb most mondanám hogy 30-35 között van, pedig már a 40-et is betöltötte :)
2012. dec. 24. 07:09
 3/7 anonim ***** válasza:
te láttad rohangálni az öregasszonyok után?? am meg a kérdésedre válaszolva egy citrompofa... vagy savanyú uborka :P akkor se kellene, ha itt állna az ajtóban :/
2013. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
citrompofa háh ez jó ez tetszett :D hát mondjuk nem az a tipikus jókedvű ember ez igaz :DD
2013. márc. 16. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha megnézel egypár BTS videót, vagy interjút, igenis rájössz hogy neki is van humora, az teljesen már kérdés hogy képeken nemigen mosolyog. viszont minimum 10képet tudnék neked mutatni, amin igen, sőt nem csak mosolyog hanem vigyorog :) ennyit a citrompofáról.
2013. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még proof idején (gondolom nem ismered) nagyon is elemében volt, azóta mióta meghalt, és beleordibál minden számába nem igazán nevezném rappernak
2014. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Még proof idején (gondolom nem ismered) nagyon is elemében volt, azóta mióta meghalt, és beleordibál minden számába nem igazán nevezném rappernak"


Ha ezt nekem szántad, akkor ezt sértésnek vettem. Hogy ne ismerném Proof-ot. Amúgy meg ebbe ne menjünk bele, mekkora trauma volt ez neki, hogy a legjobb barátja is meghalt, nem csak Ronnie. Maradjunk annyiban hogy korához képest nagyon jól tartja magát, és az egyik legjobb rapper a világon.

2014. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!