Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jacksonnak miért volt...

Michael Jacksonnak miért volt annyi arcplasztikai mütéte?

Figyelt kérdés
Elötte viszonylag jóképü emberke volt.
2012. nov. 7. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert volt valamiféle bőrbetegsége ha jól tudom (ezért fehéredett ki is).
2012. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert vitiligo nevű betegségben szenvedett, ellenben a híresztelésekkel, hogy ő "fehérítette ki magát" a műtétjei során...
2012. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
A kérdező az orra elvékonyítására gondol. Amúgy azért, mert egy beteges pedofil bolond volt, zenei tehetségétől függetlenül.
2012. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

biztos utálta, hogy néger vonásokkal rendelkezett.

A vitiligo más tészta. Szerintem sokan megműttetnék magukat a hétköznapi emberek is, csak pénzkérdés...

2012. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy börbetegsége volt, másnak is van, mégsem szabatja át az arcát. Néha olyan érzésem volt, hogy hozzáér az orrához, és leesik neki.
2012. nov. 7. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy mindig is gúnyolták az orra miatt, hogy mennyire széles, meg hogy krumpli orra van. Testvérei, unokatestvérei, még az apja is. Néha azt is mondta neki, hogy nem is a fiam vagy, nem tudom kitől örökölted ezt a nagy orrot. Aztán huszonévesen történt, hogy egy próbán a táncosainak fel kellett volna emelnie őt, végül leejtették és betörte az orrát. Akkor kezdődött nála ez az egész orrműtét mánia. Mindig egyre kisebbre, vékonyabbra, hegyesebbre csináltatta. Ez egyébként elég tipikus pszichológiai eset. Amikor egy kövér ember lefogy az ideálisra, a "lelke még nem gyógyul meg", még mindig ugyanannak a kövér embernek érzi magát, aki régen volt, a tükörben is ezt látja. És tovább akar fogyni. Teljesen téves énképe van magáról. Ő is így volt ezzel. A legelső műtét után még normális orra is volt, szerintem jobb, mint az eredeti, mert tényleg jó széles volt. De aztán elvetette a sulykot.
2012. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!