Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok lefeküdnétek Billie...

Lányok lefeküdnétek Billie Joe-val? (képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link] :)

[link]

[link]

Engem nagyon izgat a viselkedése,mozgása meg mindene <3 Amúgy mit szóltok,hogy rehabon van?



2012. szept. 29. 18:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

"Lányok miért vagytok álszentek?

Szerintem minden lány kezét-lábát törné, hogy lefeküdhessen vele."


Úgy utálom, mikor valaki annyira felszínes már, hogy el sem tudja képzelni, hogy más ember nem az... Nem azért, mert neked tetszik, hanem mert azt hiszed, mindenki ízlése ugyanolyan, és álszentnek hívsz másokat tök "kedves" stílusban. Én csak nézegettem a kérdést, de erre muszáj volt válaszolnom. A stílusa nem rossz (feketére festett haj, stb.), de a megnyilvánulási, viselkedési stílusa nem annyira jön be, meg a zenéje sem nagyon, csak néhány dal. Szerintem a linkek közül egyedül az első olyan, amiben van jó (amikor így néz szembe). Egyébként nem tetszik, a feje alakja olyan, mint egy cukrász. Vannak róla azért néha előnyös képek. A tetkói meg kicsit taszítanak. Ahhoz, hogy rehabon van, nem szólok semmit, csak meglep, mert máskor mintha olyan nagyon nyugodtan beszélt volna a füvezésről, meg ilyenekről.

2014. jan. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!