Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok lefeküdnétek Billie...

Lányok lefeküdnétek Billie Joe-val? (képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link] :)

[link]

[link]

Engem nagyon izgat a viselkedése,mozgása meg mindene <3 Amúgy mit szóltok,hogy rehabon van?



2012. szept. 29. 18:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
Huu zenéjük k.rva jó (mármint a régi, egészen a 21st century breakdown-ig, de még azon is vannak jó számok), sőt, még egész helyes is, de neeem xD Amúgy eddig is drogozott,eddig mért nem küldték rehabra? sőt Mike, és Tré is tuti drogozik, ők is mehetnének ennyi erővel
2012. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Honnan veszed,hogy ők is drogoznak? Amúgy most lett valószínű olyan durva a helyzet,hogy el kellet küldeniük..de nem csak drog miatt,hanem alkohol problémák miatt is :| nagyon remélem meggyógyul:)amúgy valahol azt olvastam,hogy felírtak neki valami gyógyszert és arra kapott rá.Nem tudom,hogy ebből mi igaz,de az jobb lenne mintha rendes drogokhoz nyúlt volna.
2012. okt. 28. 09:24
 13/21 anonim ***** válasza:
36%

Hasonló korosztály, mint én, de nem, köszi, abszolút nem jön be, mint hapsi, és a viselkedése sem.

Az meg, hogy rehabra ment, nagyon helyes döntés volt, már csak a családja szempontjából is.

2012. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
nagyon régóta drogoznak meg piálnak... a korai számíikat a drgozhoz fűzőfő tapasztalatikról írták :D pl. geek stink breath meg kb. az összes régi számuk :D elvileg amikor Billienek gyereke született,ő leállt, de azóta már újra kezdte :D Olvastam a könyvüket is, onnan mondom >< meg ha elolvassátok a szöveket, akkor abból se olyan nehéz rájönni :D De most őszintén, melyik zenész nem csinálja ezt? :D Nem bántásképp írtam am, hogy lekelljen pontozni, bár annyira nem érdekel :P
2012. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy régen drogoztak,én is olvastam a szövegeiket.De én azt hittem,hogy már rég nem csinálják,mert akkor még fiatalok voltak,de már van családjuk meg minden ezért azt hittem abbahagyták :|
2012. nov. 2. 11:10
 16/21 anonim ***** válasza:
88%

hát én fele annyi idős sem vagyok mint én, de ha idősebb lennék simán :D

imádom BJ-t :D

és hát a rehabos =(... sajnálom szegényt... =(

2012. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 suzy135 válasza:
72%
Még szép hogy igen. :DD Imádom annyira helyes, meg minden..*.*
2012. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Szentkirályi Lili válasza:
60%
Nagyoon imádoooom *-* de sajnoos nemismerem személyesen :((
2013. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

ez nem kérdés :D

simáááán :D

nagyon bírom őt és magát a stílusát :D nagyon jó stílusú pali :D

2013. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem, mert nem vagyok belé szerelmes. Sajnálom, nekem anélkül nem megy.

Nem tudtam, hogy rehabon van... Viszont az mindenképpen dicséretes, hogy tudja mikor kell segítséget kérnie. Remélem helyre jönnek a dolgai.

2013. jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!