Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a viva műsorvezt...

Mit gondoltok a viva műsorveztőjéről, az Adáról?

Figyelt kérdés
Szerintem eléggé el van szállva az agya. :S Affektál és vihog.
2009. aug. 1. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sztem két ikerfiú után is egy nagyon szép nő.Nem vettem vna észre ,h vihog és affektál,de ha így van engem különösebben nem zavar,nem az én dolgom,talán annyit jelent ,hogy boldog,amiben nincs semmi kivetnivaló
2009. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem így gondolom. :S
2009. aug. 1. 14:41
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem nagyon érdekelnek az ilyen senkik.
2009. aug. 1. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:
én nagyon utálom
2009. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, hogy mi bajotok van vele?! Szerintem tök aranyos. Emlékszem amikor a Teletonon elsírta magát.. Hát én akkor borultam ki teljesen.. Szerintem egy nagyon szeretetre méltó csaj! Kisónál sokkal de sokkal jobban szerettem!! Mondjuk már egy jó ideje nem nézek vivát, de még mindig nem változott a véleményem Adáról!! :)
2009. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, de megható. :S Kisó százszor természetesebb, mint az a nő. :S
2009. aug. 1. 21:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Túl korán ment férjhez. Gondolom nem élte ki magát, de 2 gyerek után nagyon is csinos, nekem személy szerint nagyon tetszett egy olyan nyilatkozata, miszerint a gyerekei fontosabbak a magánéleténél.. valahol így is kell felfogni.. :) szerintem ő a legjobb női műsorvezető a viván! szépen, összeszedetten beszél, hát ja talán sokat vigyorog
2009. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmit...valahogy nem tudok róla se jót se rosszat mondani.
2009. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vidám, meg jó fej sztem. De elég keveset nézek ilyen műsorokat, nem tudok mit mondani róla. De nem rosszarc semmiképp!
2009. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

,,Amúgy nem nagyon érdekelnek az ilyen senkik"

-> te írtad...akkor meg minek teszed fel a kérdést..??

2010. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!