Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az a hiresseg, akivel...

Ki az a hiresseg, akivel eltöltenel egy ejszakat ugy, hogy aztan olyan lenne, mintha meg sem törtent volna, tehat nem lenne, lekiismeret furdalasod miatta?

Figyelt kérdés
Emlekeznel a dolgokra, de olyan lenne, mintha csak almondtad volna, es neki is.
2009. júl. 27. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
emlékezni akarok rá! és johnny depp (L)
2009. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
David Beckhammel lennék a hálószobájában:D
2009. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Taylor Lautner :)

2009. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. (L)
2009. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ewan McGregor. Vagy Rob Pattinson. De ne csak álomként emlékezz(en)ek! XD
2009. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Johnny Depp. Vagy Matthew McConaughey.
2009. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
már itt is ezek a twilight rajongók:S megörjítenek.
2009. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy az neked utolsó hozzászóló, hogy ki kivel töltene el egy éjszakát? Ha nem érdekel a kérdés akkor ne fűzz hozzá semmit. Az rá tartozik, hogy kit ír oda. És hoppá, mondok valamit, ha ő pont az alkonyatból írt oda valakit akkor az az ő döntése. És tudod mit? Te csak azért "utálod" a benne lévő szereplőket és azért őrjít meg a film, mert irigykedsz, hogy neked ez nem adatott meg. Képzeld én se vagyok híres vagy valami, hogy azért írom ezt, de azt hiszem ahhoz semmi jogod, hogy elvedd más kedvét attól, hogy hülyéskedésből be írjon az Alkonyatból egy helyes szereplőt, akit most felkapott a média.
2009. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
robert pattinson
2009. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Elösször is ugy csinálnám,hogysoha ne felejtsen el és akarjon még belölem,hogy megörüljön és ne birja tovább majd megkeressen és a barátnöje legyek.De amig jobb nöje van mint én addig nem bántom öket .Na találjátok ki ki lenne az Anthony hopkins ugye ellehet képzelni róla,hogy belemegy egy ilyen kapcsolatba már nem hiszem de azelött!
2009. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!