Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » One Direction fanok! Eltűnt...

One Direction fanok! Eltűnt egy blog, amit nagyon szerettem, valaki linkelné?

Figyelt kérdés

a történetből : Egy 1D-s fanfic, és az oldal valahogy úgy néz ki hogy balra a történet, jobbra a szereplők . első a főszereplő csaj, akinek vörös haja van és szép arca.

Idézek a történetből : épp ünnepelték a csaj szülinapját, majd Niall fölvezette a hálószóbába és ezt kérdezte : 'Birthday sex' ? .

nos, valahogy így volt. mocskolódó válaszokat NEM kérek. előre köszi!:)



2012. aug. 14. 15:08
 1/6 okoska:) ***** válasza:
ezt mondjuk én is elolvasnám! xdd
2012. aug. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amúúgy ez magyar blog nem? mert én megpróbáltam utánakeresni de sehogy se adott ki normális helyet, csak angol oldalakat.. úgy gondolom hogy ha így beírja valaki akkor biztos kiadja, de még sem... lehet megszűnt
2012. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Úúristen!:( Most mi lesz......idióta ribanc
2012. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
magyar blog igen :), ja és utolsó : nem dől össze a világ, ha nem találom meg, de azt viszont nem értem, hogy ha nem szereted őket, akkor miért kell ide írni... ;)
2012. aug. 28. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor Niall volt a fő-fő szereplő? :) A lányt, hogy hívták? És nem tudod ki írta a blogot? Így hátha tudnék segíteni...miről szólt még a történet?
2012. aug. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, Niall volt, de valahogy úgy kezdődött az elején, hogy Harry is szerelmes belé, de nem jártak mert híresség, aztán a csaj kórházba került, majd összejött Niallel.
2012. aug. 31. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!