Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nincsenek a one directio...

Miért nincsenek a one direction-nek fiú rajongoi?

Figyelt kérdés
99%-ba lányok rajonganak értük és nagyon de nagyon kevés fiú. Ráadásul még szidják is öket ijeneket mondanak rájuk hogy b*zik meg hasomló szmétségeket

2012. aug. 8. 23:37
1 2
 11/13 Metadkayn válasza:
58%
Nekem személyesen semmi problémám velük , valamelyik nap olvasgattam az oldalon és minden 4edik kérdés a "onedirectionnal" volt valamilyen kapcsolatban , így utánna néztem a youtub-on és ezzel a fogdosással puszilgatással nem tudok megbékélni ha tényleg úgyvan ahogy mondják a fanok és ezcsak polgár pukkasztás hogy iriitálják ezta témát akkor rendkívül jó színészek de én személyszerint többet látok-e "viccelődés" mögött..És isten ments nem akarom én a rajongókat mégtovább bosszantani..Olvastam még arról is hogy a mai technika bármire képes..Videókon egymásfenekére paskolás és egymás nyakának harapdálása?!....:') Szóval ennyit akartam..
2012. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Metadkayn válasza:
51%
Előző válaszomhoz hozzá fűzve véleményem szerint sok fiú halgatja otthon a számaikat, és szerintem semmi probléma ha egy fiú hallgatja nem feltétlen b*zi aki az ő zenéjüket hallgatja...Ez olyan mintha a zenei stílusod nemtől függő lenne..Pl:Ha fiú vagy és fiút halgatsz aza normális de ha fiúvagy és női énekes zenéjét akkor máris b*zi?..
2012. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Butus azért mert a fiúk nagy része féltékeny mert a One Directionos fiúk néznek ki valahogy és nem csak a pofája nagy
2012. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!