Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nincsenek a one directio...

Miért nincsenek a one direction-nek fiú rajongoi?

Figyelt kérdés
99%-ba lányok rajonganak értük és nagyon de nagyon kevés fiú. Ráadásul még szidják is öket ijeneket mondanak rájuk hogy b*zik meg hasomló szmétségeket

2012. aug. 8. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Na, itt majd megy a hajtépés….

Egyébként, van fiú rajongójuk, nem is egy.Láttam twitteren.

2012. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

1.Vannak rajongók (fiúk) akik nem ferdehajlamúak. Kapásból ismerek 4-et.

2.Ha nem szreted miért kell foglalkozni vele?

3.Attól hogy tóbb fiú egy bandában van, nem más.

4. visszafoghatnátok magatokat, mert ezektől a kedves megjegyzésektől minden megváltozott. Teljesen átalakultak az utálók miatt. Harry már sírt a sok ilyen komment miatt. Louis volt a banda hangulatteremtője. Mánem a régi. Liam és Zayn szó szerint mindent pillanatban fél,hogy ki fogja szídni őket. Niallnek megtiltották az éneklést. De mostmár fél énekelni. Nem ugyanaz a banda így már! És etttől jobban érzitek magatokat? hogy szídjátok őket? Remélem igen, mert minden hozzászólással közelebb kerülnek, ahhoz, hogy már banda is tönkre menjen. Ezt akartátok? Komolyan, gondoljátok már át. Kit érdekel hogy szrereted vagy nem? és hogy milyenek?.nem szereted-nem foglalkozol vele-akkor honnan tudsz róluk ennyit?. Vagha foglalkozol vele akkor meg szereted. Én is utáltam JB-t de rájöttem hogy ez hülyeség. Nem foglalkozok vele. Vagyis semleges

2012. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Úgy gondolom a 1D tagjai nem elsősorban a tehetségük miatt tartanak ott ahol. A rajongók leginkább 10-14 közötti lányok.
2012. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az öcsém és az öcsém egyik haverja is szereti az 1D-t...ÉS EGYIK SEM B*ZI!
2012. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

"Harry már sírt a sok ilyen komment miatt." Elössör is nehogy megsértsem érzékeny kis lelküket, azt mondom, hogy egyszerüen nem tetszik.

És egyben a kérdésre és az elöbbi idézetre válaszolva: itt nincs szó érzelmekröl, se tehetségröl! A média nyomja öket elöre, mert olyan édibédik...nem értem mért sajnálod Harry-t, szinte belefulladhat a tengernyi rajongóba, amik csak az elöbb említett cukimuki pofikája miatt van (na ezért nincsenek fiú rajongóik...) a hangjuk pedig semmi...(mert hát az is kéne) más ezerrel küzd, hogy elismerjék, de csak mert mondjuk nem olyan helyes (de hangja meg van) nem foglalkoznak vele annyian, mind az 1D-vel.

Befejés képpen pedig: nem kell ezen veszekedni! Mindenkinek meg van a maga véleménye, és a joga is elmondani! Az 1D gyülölök kiélhetik magukat az ilyen kérdésekben, akik meg szeretik öket, ne aggódjanak, bármi, de NEM ez fogja a banda végét jelenteni :)

2012. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Mert a fiúk általában zenét hallgatni nem nyávogást.

És ha olyan képek vannak róluk (egészen pontosan a 9gag-en) hogy egymás f*szát fogják és nem 1 hanem egy csomó ilyen kép van a 9gag-en (de van ott normális rage is meg minden más.) akkor jó hogy a fél világ azt hiszi hogy b*zik.


Én nagyjából lesz*rom őket. Nem tetszik a zenéjük, nem foglalkozok velük de kezd idegesíteni hogy nem tudok a szórakozás témában találni egy normális kérdést mert mindenhol csak onedirection ez meg az. Minden 2. kérdés róluk szól. Nem hiszem hogy ennyi ízléstelen lenne itt.

2012. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
ahogy már írták előttem...azért még nem b*zik, mert egy bandában vannak. meg ha nem szereted a zenéjüket, meg őket sem akkor mit kell velük foglalkozni??? meg lehet h csk féltékenyek vagytok....és én is directionernek tartom magam! f na és légysziíves most majd hordjatok le a sárgaföldig meg mondjátok azt h mekkora búza vagyok, pedig nem
2012. aug. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Kedves Barkóczi Máté! Azért szokták egymást 'letapizni' hogy mindenkinek természetes arckifejezése legyen a fotókon :)


A kérdésre válaszolva vannak fiú rajongóik, én követek párat twitteren meg az egyik fiú osztálytársam is szereti őket :)

úgyhogy vannak ők csak meg kell őket keresni :D

2012. aug. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Én se :"DD
2012. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

# 3 egyet értek!

Van sok fiúrajongójuk!

Facebookon bennevagyok sok 1D rajongói oldalon és ott is vannak!

2012. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!