Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nicole Scherzinger szép nő?

Nicole Scherzinger szép nő?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Lányok is írjanak.
2009. júl. 17. 16:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ronda,de azért nem is olyan szép

Hiába lány vagyok..

2009. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
szerintem szép, mindig jó a sminkje, csinosak a ruhái, jó az alakja... mi kell még?:D 18/L
2009. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nincs semmi különös benne, vékony, és ennyi...ja és azt még hozzátenném, hogy a poszterek, képek, újságok agyon vannak retusálva, és ha élőben látnánk, amikor még nincs is rajta 6000 tonna vakolat, szerintem rondább lenne, mint jópár átlag nő az utcán, legalábbis hogy szebb nem lenne, az biztos...mindenesetre nem mondom, hogy nincs nála rondább, de nem is 1 szépség, és elég durvák a vonásai is. De vannak sokkal rondábbak is, hogy valami jót is írjak:)
2009. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%
Normálisak vagytok? Egyik legszebb nő,akit életemben láttam...! 28/L
2009. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem semmi mű nincs rajta. 30-as évei ellenére jól tartja magát, amit annak köszönhet, h rendszeresen sportol, jógázik, táncol...
2009. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
fele itt nyomja h ilyen meg olyan műnő, meg csúnya,de fogadjunk jól meghúzná az összes....-.-
2009. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

gyönyörű sztem...az egyik legszebb énekesnő+tehetséges,képzett is.


amúgy smink nélkül is szép!!!néha kicsit sok van rajta,de anélkül is nagyon szép,természetes.

amúgy lány vagyok szóval női szemmel látom:)

21/L

2009. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Utolsó egyetértek veled valóban nagyon szép egy kicsit furcsáltam,hogy a legtöbben nem így látják,de van egy olyan érzésem,hogy irigyek.........Köszönöm a válaszokat am.
2009. dec. 26. 16:09
 19/25 anonim válasza:
Szerintem nagyon.
2010. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
En mar elozoleg irtam es azt szeretnem mondani, hogy nem vagyok irigy. Ha valaki szamomra szep, elismerem, de mivel a szepseg relativ, van, akinek ez, van, akinek az fog tetszeni. En semmi szepet nem latok rajta, de ez a maganvelemenyem. Ettol meg rengeteg no van, akire azt mondom, hogy szepnek talalom. Gondolom, ha neked mondanek 5 hiresseget, akit en szepnek tartok, lenne kozte neked olyan, akit te meg nem latsz annak. Szoval ennek semmi koze az irigyseghez. Izlesek es pofonok.
2010. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!