Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenc szinkronszínészet...

Ki a kedvenc szinkronszínészetek? És miért?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gesztesi Károly. Tetszik az orgánuma. Olyan nagy mackós embert képzeltem mögé és tényleg...


Nagyon jól megy a fekete színészekhez is.


De először egy sorozatban hallottam őt, nem tudom rémlik-e a Renegade - Fejvadász c. gagyi sorozat. Na ott Lorenzo Lamas mellett volt egy marha nagy indián őt szinkronizálta Gesztesi. Egy idő után persze, mert az első pár részben még Al Bundy hangja volt hallható, ami kifejezetten idegesítő volt aztán jött a Gesztesi és azt gondoltam ez telitalálat volt. Nagyon illett ahhoz a nagy darab fazonhoz, aki még tetszett is:)

2012. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bogdányi Titanilla.
2012. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Náray Erika és Kautzky Armand


Néha-néha még Kapácsy Miklósnak is vannak jó szereplői.

2012. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Orosz Helga, Molnár Ilona, Kökényesi Ági...és még vannak egy páran, de most nem mindenkinek jut eszembe a neve. és azért, mert jó hangjuk van.
2012. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vadász bea. tetszik hogy kicsit rekedtes a hangja.. pl jersey shore-ból jwoww-nak is az a magyar hangja és pl. jenni-re tökre illik az a hang
2012. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Józsa Imre. nagyon jó hangszíne van.
2012. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Női az Roatis Andrea férfi pedig Szalay Csongor.
2012. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lux Ádám

Für Anikó Cameron Diaz és Sandra Bullock szokta sokszor szinkronizálni. Vígjátékokhoz szerintem tökéletes hangja van.

Zsigmond Tamara-Natalie Portman

2012. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Seder Gábor, mert minden szerepet jól el tud játszani. Kár, hogy szegény mindig a legostobább vagy rosszfiú szerepet kap. (pl. Chucky - Glen/Glenda elég fura)
2012. aug. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Férfiaknál Csőre Gábor mert jól játssza a szerepét s jól is szinkronizál ez elmondható még Kerekes József és Józsa Imréről is.Nőknél Kassai Ilona Pásztor Erzsi Für Anikó valamint Vándor Éva.
2012. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!