Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ez a Tom Hiddleston, mióta...

Ki ez a Tom Hiddleston, mióta és miért ilyen népszerű, és mit tett, hogy mindenki ennyire oda van érve?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 19:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Állítólag jó pasi, de nem tudom megérteni mit látnak benne.
2012. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A Bosszúálló óta. De miért zavar?


Én pl. nem értem miért f*snak Johnny Depptől, vagy Nolan Batman filmjeitől, vagy a Star warstól, mégis lesz*rom, mert tényleg nem érdekel.


Csak nem féltékeny vagy?

2012. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
*Bosszúállók
2012. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem zavar. Csak eddig nem hallottam róla, erre hirtelen előbukkan a semmiségből és akkora király lett, hogy mindenki teljesen odáig van érte.
2012. júl. 24. 16:41
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Én sem értem ezt a nagy felhajtást körülötte, nekem nem jön be és nem is láttam még a Bosszúállókat, de nem is akarom. :D
2012. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én naponta annyi képet látok róla tumblrön, hogy lassan nekem is kezd megtetszeni :D viszont a Bosszúállókat eszemben sincs megnézni, utálom a sci-fit
2012. júl. 25. 00:03
 7/18 anonim ***** válasza:

ja, most Tumblr-ön nagyon megy:D

egyébként nem tudom, miért, biztos megfogta őket valahogyan:D

ilyen nekem is szokott lenni, most pl. Christian Bale-lel, hogy mindenkinek mutogatom, hogy milyen gyönyörű feje van meg minden, és csak értetlenül néznek rám, hogy azért nem olyan nagy szám:D

2012. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 ChrisM ***** válasza:
32%

Jól játszotta Lokit a Thorban meg a Bosszúállókban, aztán kiderült róla, hogy ráadásul még szőke és kékszemű is (merthogy a filmben parókát hord). Kábé ennyi.

Az alakítása egyébként tényleg jó.

2012. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Ha megnézed azt hogy hol tanult, mit tanult, és milyen szinten végezte el a tanulmányait, hogyan beszél, és mennyire más mint a többiek (tudom hogy általában mindenki ezt mondja a kedvencére)például a rajongóihoz való viszonyulásában, és hogy mennyire szerény ahhoz képest hogy mit tud rájössz miért. Nem is találhatsz róla OLYAN pletykákat, nem is nagyon csinált olyat amit megbánt volna. :) Lehet hogy nem a leghelyesebb, de tényleg ezen múlna?!
2012. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 slystalloneslover ***** válasza:
100%

ChrisM,tévedsz mert a filmekben Tom nem hordott parókát,hanem megnövesztette és befestette a haját,úgyhogy ennyit erről...

én imádom nagyon bár tényleg kezd kicsit furcsa lenni ez a felhajtás főleg tumblren mint ahogy cmár az előttem lévők is említették.xD

ja és 7.válaszoló,annnyira igazad van,Christian Bale tényleg rohadtjó pasi:DDD<3

2012. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!