Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV Seherezádé mióta DJ?

VV Seherezádé mióta DJ?

Figyelt kérdés
A napokban döbbenetes szalagcímet láttam: VV Serike DJ-ként akar sikert aratni külföldön. Komplett szerintetek a csaj??
2012. júl. 17. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem is volt és soha nem is lesz DJ, amúgy pár hete próbál betörni a zeneiparba a melleivel.
2012. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
A Sehi komp akart lenni, de nem komplett. És azota DJ amióta kisavazták, mert nem akar gyárba menni dolgozni.
2012. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
A DJ-k is semmirekellő kutyák, nem hogy egy ilyen f@szcibáló ribanc!
2012. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem még azt sem tudja, hogy csak jogtiszta hanganyaggal dolgozhat, biztos az otthon letöltögetett cédékkel frenkizik a katraszéli diszkóban, ahol rajta és a pultoson kívül még kb. ketten vannak. De tulajdonképpen qrva akart lenni, de nem elég szép hogy luxusq... legyen, útszélinek meg nem akart elmenni, mert az meg snassz. Dubaiba meg nincs pénze kiutazni, arra számol, hogy majd a Didzséskedésböl szed össze valamennyit. Amit én most leírtam, az valószínüleg mind igaz. Ennyi.
2012. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig igazságtalan, hogy nem lehet belőle luxusk***, ha Bódi Szilvikének meg Debreceni (Para)Zitának sikerült, pedig ehhez a szőkeséghez képest elég pocsékul néznek ki. :DD
2012. júl. 22. 17:36
 6/6 Aida92 válasza:
41%
nem tom mi bajotok vele sztem tök jó a zenéje:)
2012. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!