Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a Big Time Rush autogram...

Mi a Big Time Rush autogram címe? Én ezt találtam: Big Time Rush c/o Nickelodeon 4401 Sunset Blvd Los Angeles, CA 90027 És mit lehetne nekik írni, hogy dedikált képet küldjenek? Angolul esetleg?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

itt a szöveg: Dear Big Time Rush!

I'm a huge fan of you and I would like to have an autographed phote from you,Would you please send me one? I would really appreciate it! Thanks in advance!


Bye,


..................... (ide a saját nevedet írd!) from Hungary

2012. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez az igazi cím amire lehet küldeni?
2012. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ezt talaltad, akkor valszeg ez a cimuk. Gondolom van kulon ember aki a bejovo leveleket intezi es aki fotot (photo) ker, annak kuld, de ne felejts el mellekelni egy boritekot (amire a sajat cimedet irod) es IRC-t, amit a postan tudsz beszerezni.

IRC-re azert van szukseg, mert ok nem fognak rad kolteni, vagyis te fizeted ki sajat magadnak a postakoltseget. Az IRC-n ok nem tudnak mast venni csak belyeget, amit aztan raraknak az altalad mellekelt boritekra es a fenykeppel egyutt feladjak. Szerintem ilyen masfel 2 honapba is beletelhet, mire valaszt kapsz.

2012. júl. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

és az utca házszámot is oda kell írni???

(mert hát csak úgy tudják visszaküldeni nem???)

2012. szept. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ÉS az a szöveg biztos hogy jó mert én lefordítottam és ezt hozta ki

Kedves nagyszerű idő száguldj!

Én a te hatalmas rajongód vagyok és szeretném, ha van egy dedikált fotóm tőled, te küldj egyet nekem? Igazán értékelném azt! Hála előre!

Hello,

2012. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!