Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Autogram címre küldtél levelet...

Autogram címre küldtél levelet sztárnak? (SOS)

Figyelt kérdés

Szeretnék küldeni egy rajzot a kedvencemnek (Andrea Pirlo focista) levélben, de nem tudom, hol kapná meg... Autogram címre is küldhetném neki? És hogy működik ez egyébként, csak leírom neki, hogy szeretnék egy autogramot, és akkor küld egy képet aláírva, vagy képet azt nekem kell mellékelnem a levélhez?

Valaki már kipróbálta, írjon!!!

köszi szépen *-*



2012. júl. 5. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nem olyan nagy képű búza fos mint c ratyika akkor gondolom küld
2012. júl. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez a kérdés engem is érdekelne, csak én Lampardnak+Ramiresnek írnék:P
2012. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy más is így van ezzel, nem csak én.

Most már legalább annyit tudok a dologról, hogy képet azt valószínűleg ő ad, és nem sok esély van rá, hogy egyáltalán elolvassa, de reménykedni talán lehet. :) A levélhez felcímzett válaszborítékot illik csatolni, és kb 2-3 hónap, amíg visszajut hozzád.

Remélem, kicsit tudtam segíteni ^^

2012. júl. 7. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, köszi:D
2012. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 blaníííí ***** válasza:

a 2-3 hónaphoz hozzászólnék!


lehet több év is :D én 50 levelet adtam fel 6 hónapja és 12 jött csak visszaa... ugyhogy bárcsak 2-3 hónap lenne .:|

2012. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!